ARENA OPEN 2024

U Zagrebu, na Bazenskom kompleksu Svetice, 9. i 10. ožujka 2024.

Objavljeno: 6. ožujka 2024.
Slika članka

Na Bazenskom kompleksu Svetice u Zagrebu, u subotu 9. i u nedjelju 10. ožujka 2024. godine Plivački klub "Dubrava" organizira i priređuje međunarodno plivačko natjecanje.

Ovogodišnje izdanje mitinga je naziva "ARENA Open 2024" u suradnji sa tvrtkom "MSM swim shop" koja će popratiti organizaciju događaja na kojem očekujemo preko 400 natjecatelja iz 40-ak klubova iz zemlje i inozemstva.

Bit će to još jedna u nizu provjera za najbolje HR natjecatelje u kvalitetnoj konkurenciji mlađih juniora, juniora i seniora u nastavku ciklusa za isplivavanje kriterijskih rezultata HPS-a za međunarodna natjecanja juniorske i seniorske reprezentacije, koja ih očekuju u ljetnom dijelu sezone.

Nagradni fond iznos 3.160,00 EUR za najuspješnije pojedince u općoj konkurenciji, pobjednike štafetnih utrka te pobjednicu i pobjednika utrke na ispadanje - Australianu, kao i za 3 najvrijednija zbroja 4 rezultata natjecanja (2 rezultata finala iz subote, 2 rezultata finala iz nedjelje) za plivačice i plivače.

Tako ćemo nastupe mlađih juniora u kategoriji "C" pratiti u programu jutarnjih kvalifikacija za poredak u mlađe juniorskoj konkurenciji kao i borbu za plasman u finalni program poslijepodne kada će se u utrkama "A" i "B" finala odlučivati o poretku u općoj i juniorskoj kategoriji.

Pravo nastupa  imaju registrirani, te licencirani natjecatelji u Hrvatskom plivačkom savezu koji su rođeni:
PLIVAČICE: 2009. i starije
PLIVAČI: 2009. i stariji
Natjecanje je otvoreno i za sve natjecatelje iz klubova ili nacionalnih saveza koji su članovi World Aquaticsa (FINA)

Pozivamo Vas da nam se priključite na bazenu i sa tribina popratite "ARENA Open 2024" u sljedećoj satnici, i prema rasporedu:

SATNICA I PROGRAM KVALIFIKACIJSKIH (finalnih) I FINALNIH UTRKA
1. DIO – subota 09.03.2024. kvalifikacije (finala mlađi juniori) u 8:30 sati
2. DIO – subota 09.03.2024. finala B, A (juniori, apsolutno) u 16:30 sati
3. DIO – nedjelja 10.03.2024. kvalifikacije (finala mlađi juniori) u 8:30 sati
4. DIO – nedjelja 10.03.2024. finala B, A (juniori, apsolutno) u 16:30 sati
Zagrijavanje je 1 sat prije početka svakog dijela, prijepodne od 7:30, poslijepodne od 15:30