Hrvatski plivački savez
Sezona 2019/2020

NSP - Najsvestranija plivačica
Lista uspješnosti natjecateljica - mlađe kadetkinje
   Sve   1-50   51-100   101-150   151-200   201-250   251-300   301-350   351-400   401-450   451-500   501-550
Pl.NazivGodKlubBod400m
slobodno
200m
mješ.
50 100 m
leptir
50 100 m
leđno
50 100 m
prsno
50 100 m
slobodno
451Katarina Berać2011MS1446381
1:12.4853.68
Ella Uzelac2010SS144426834
1:13.841:10.481:11.42
453Lili Jerončić2010MS1437865
1:00.172:06.73
454Leonarda Aleksić2012SS141622554
1:04.921:38.721:01.54
Maja Zeljko2009PS1416378
1:04.411:59.31
456Mirela Hajderović2011AP1367264
1:01.6658.02
457Lada Mrganić2011OO1325181
1:09.0353.80
Ema Čupić2009AP1326864
1:02.932:07.50
Mia Vujnović2011PCO132132
45.64
460Sara Durdov2010KK130130
45.91
461Hermina Keserović2010ZPK1296861
2:14.582:09.09
Andrea Kulaš2011AP1295574
1:07.5055.44
Dora Vukoja2011ZPK129129
45.96
464Petra Iljovski2011OO128602444
1:05.511:40.291:05.92
465Matea Lagator2009OO1276166
2:38.252:05.83
466Mia Maria Tominac2010SS1264680
1:11.7454.02
Mila Kunek2010ZPK1266660
2:16.122:09.82
468Tena Vujić2010SS1235271
1:17.0756.23
469Kata Vlaho2010PKK1227448
1:01.191:04.08
Lucija Stiplošek2010ZPK1226359
2:18.062:10.73
471Antonela Ćulap2010NZ1215467
1:07.7257.21
Korina Herkov2010SS121235741
1:30.351:14.651:07.26
Maša Iličić2011OO1214180
1:14.5553.86
474Ela Martinović2011PP120120
47.15
475Anđela Smilović2009NER119119
52.20
476Ivana Kelava2011MS118118
52.38
477Maria Peić2013ZPK1175760
1:06.5359.37
478Gita Kuntić2012MZ1164571
1:12.0956.15
479Ema Sanković2011PKK1155956
1:05.791:00.69
Ema Antunović2009MSB115115
47.83
481Ema Rušev2010MZ114114
1:44.93
482Iva Kasalo2010PZ1134865
1:10.7957.85
Marta Biberdžić2010NZ1135756
1:06.731:00.80
Tia Košpić2011PCO113113
48.03
485Carmen Akrap2011GS112112
1:45.77
Leona Torbica2011PCO112112
48.26
487Ela Savatović2010AP1117239
1:01.822:29.66
Gabrijela Najbauer2012OO1116051
1:05.541:02.61
489Mia Maria Pavela2011KK1105159
1:09.4059.86
490Mara Lerga2011PKK109109
48.63
491Mia Kozlica2009KK1086642
1:11.361:06.98
Erin Rendulić2012MDZ1086642
1:03.461:06.75
493Nina Perić2012ĐĐ1065551
1:07.591:02.53
494Marta Kozina2012GS1045549
1:07.471:18.86
495Marta Brigić2011DZ103103
49.65
496Klara Cindrić2011ZPK984850
1:10.861:03.19
497Laura Pavlović2012PCO9797
50.53
498Kate Bekavac2011JS9696
1:02.81
Lana Klarić2012PCO9696
50.75
500Lara Paradinović2012SES945935
1:05.801:10.72



Napomene:
:. Boduju se discipline 400m slobodno, 200m mješovito i vrjednija od 50m i 100m svake tehnike
:. Discipline 100m su ispisane plavom bojom
:. Discipline ispisane na zatamljenoj podlozi isplivane su u 50m bazenu



© hrvatski plivački savez, webmaster@hrvatski-plivacki-savez.hr