Hrvatski plivački savez
Sezona 2019/2020

NSP - Najsvestraniji plivač
Lista uspješnosti natjecatelja - mlađi juniori
   Sve   1-50   51-100   101-150   151-200   201-250   251-300   301-350   351-400   401-450   451-500   501-550
   551-600   601-650   651-700   701-750   751-800   801-850   851-900   901-950   951-1000   1001-1050   1051-1100   1101-1150   1151-1200
Pl.NazivGodKlubBod400m
slobodno
200m
mješ.
100 200
leptir
100 200
leđno
100 200
prsno
100 200
slobodno
901Martin Gaćeša2009SS1818695
2:11.141:42.79
Erik Petrić2011CER1818794
1:50.431:38.98
903Luka Havriluk2011PZ1809684
1:46.791:42.46
Nikola Brkić2010ŠŠ1809189
1:48.781:40.76
905Petar Kobaš2009GS179179
1:23.19
Roko Peraić2009JZ1799188
1:48.691:41.05
907Toma Smirčić2010MS177177
1:20.01
908Tin Mršić2011JZ1768096
1:53.611:38.19
909Fran Pavlinić2010MDZ175175
2:57.81
Tin Gladoić2007PKK175744358
1:56.332:39.081:56.01
Ante Lovrinović2009ZZ1758689
2:05.901:40.81
Rafael Pencinger2008MSB1759184
2:03.501:42.56
913Lovro Lolić2008VPK174645951
8:49.682:05.492:00.91
914Antonio Komar2010JS173173
1:20.61
915Šime Savković2008KK1718190
2:08.601:40.13
Lovre Bačić2006ŠŠ17110665
7:28.722:00.40
917Filip Apostolovski2011NZ1709080
2:03.951:44.32
Niko Perišić2011DZ1708882
1:50.071:43.30
919Lukas Martinović2011ŠŠ16969100
2:15.471:36.81
Matej Pavlović2009OZG1699772
2:01.001:47.87
Marko Vuletić2012JS169169
1:24.84
922Ivan Bakić2011MZ1688187
1:53.031:41.34
Jospi Pokas2008SS168484872
2:14.332:33.351:52.57
Paulo Sinovčić2011ZZ168545856
2:09.242:24.041:57.78
Grgur Lauš2010DZ1689177
1:48.571:45.50
Jakov Bilušić2010DZ1688583
2:06.601:42.88
Luka Ergić20081688088
2:08.841:41.13
928Adrian Pavić2011JZ1677790
1:54.771:40.31
929Luka Librenjak2011PS165165
1:25.48
Josip Dolinar2010DZ1659372
2:02.951:47.98
931Mihael Berdin2010PZ1638677
1:50.711:45.66
932Jona Janković2009MSB1628577
4:34.001:45.59
933Šime Stanković2011CER1617487
1:56.591:41.46
934Marco Zambelli2005PKK160160
1:30.18
Niko Knežević2005TZ160160
1:22.71
Patrick Stojanović2011AP160160
1:30.09
937Antonio Krnjić2006OZG159159
1:22.98
938Isak Đokić2010TZ158158
1:23.21
Erik Hubicki2010MZ1588078
2:09.313:52.43
940Mateo Marijanić2008NER156156
1:23.49
941Martin Žabek2010ZPK155155
1:23.72
Fran Martinović2007OZG1556887
2:00.041:41.28
Luka Grubanović2007VPK1557481
1:56.521:43.74
944Lukša Pavić2010JD154154
1:23.82
Vili Benussi2009DR1546391
2:19.811:44.37
Tomislav Vargek2008SS154367147
2:28.232:14.242:04.86
947Fabijan Getoš2010OO1538370
1:52.011:49.08
Vanja Nikolić2011SS1537677
1:55.271:45.79
949Marin Karlić2010MDZ1527973
2:09.813:57.34
Vlade Maksimović2010PP152152
1:31.73



Napomene:
:. Boduju se discipline 400m slobodno, 200m mješovito i vrjednija od 100m i 200m svake tehnike
:. Discipline 200m su ispisane plavom bojom
:. Discipline ispisane na zatamljenoj podlozi isplivane su u 50m bazenu

vrijeme generiranja u sekundama: 20.98


© hrvatski plivački savez, webmaster@hrvatski-plivacki-savez.hr