Hrvatski plivački savez
Sezona 2019/2020

NSP - Najsvestraniji plivač
Lista uspješnosti natjecatelja - mlađi juniori
   Sve   1-50   51-100   101-150   151-200   201-250   251-300   301-350   351-400   401-450   451-500   501-550
   551-600   601-650   651-700   701-750   751-800   801-850   851-900   901-950   951-1000   1001-1050   1051-1100   1101-1150   1151-1200
Pl.NazivGodKlubBod400m
slobodno
200m
mješ.
100 200
leptir
100 200
leđno
100 200
prsno
100 200
slobodno
851Ivan Pandža2009PP211106105
1:57.581:35.18
852Ivan Pranjić2011VVU21011892
3:43.581:39.41
Mateo Kurelović2007PO21095115
3:51.351:32.54
854David Škrinjar2010MZ20997112
1:46.483:26.03
855Ante Kasić2009ORV20885123
1:51.231:30.44
Borjan Luketić2008PKK20899109
1:45.771:34.16
857Karlo Bračko2008MS207106101
1:57.493:33.03
858Samuel Švast2009MDZ20611294
1:55.311:38.74
Mislav Kunstek2010MZ20696110
1:46.971:33.74
860Šimun Dučić2010ŠŠ204104100
1:43.951:36.81
861Matej Mihalić2009BV20112477
1:51.661:45.49
862Filip Babić2010MDZ200527573
2:11.462:11.881:47.32
Deni Marijanić2005NER200200
1:16.81
864Nereo Bilan2012ZZ198676368
2:00.632:19.871:50.03
865Karlo Vujičić2011PZ19780117
1:53.421:31.80
866Luka Bralić2010GS196196
1:17.32
867Ivan Višić2010JZ193625972
2:03.642:22.721:48.11
868Niko Kukas2011PZ19290102
1:49.291:36.31
Bruno Beljan2005KK192192
1:17.89
Toni Schweizer2011VPK192716259
8:33.612:03.681:55.25
871Mihael Štefanec2010ZPK1919695
2:01.371:38.49
872Noa Lugarić2010NZ19084106
2:06.733:29.79
Luka Mudronja2011ŠŠ190635176
2:03.162:30.081:45.89
874Marino Mrčela2010NTZ188188
2:53.33
Ivan Bratuša2009PCO1889395
2:02.761:38.47
Matej Marelić2007KPK1888999
1:49.393:34.95
877Davor Elez2008KK18784103
2:06.921:36.00
878Viktor Žugec2011ZPK1868898
1:50.121:37.61
Andrija Kačanić2007JZ186186
3:30.94
Frane Marinčić2011VPK186617253
8:58.551:57.661:59.92
Leo Pleše2011MZ1869096
1:49.171:38.13
Jona Renić Oršolić2011ORV1869789
2:01.111:40.61
883Karlo Budimir Bekan2010GS185185
1:18.90
884Max Ašćerić2009AP18410579
1:43.721:44.56
885Arsen Skopljak Veggian2009DR18310083
2:04.751:43.13
Ante Domazet2010JS183183
1:19.18
887Erik Petrić2011CER1818794
1:50.431:38.98
Martin Gaćeša2009SS1818695
2:11.141:42.79
889Luka Havriluk2011PZ1809684
1:46.791:42.46
Nikola Brkić2010ŠŠ1809189
1:48.781:40.76
891Roko Peraić2009JZ1799188
1:48.691:41.05
892Toma Smirčić2010MS177177
1:20.01
893Tin Mršić2011JZ1768096
1:53.611:38.19
894Ante Lovrinović2009ZZ1758689
2:05.901:40.81
Fran Pavlinić2010MDZ175175
2:57.81
Rafael Pencinger2008MSB1759184
2:03.501:42.56
Tin Gladoić2007PKK175744358
1:56.332:39.081:56.01
898Lovro Lolić2008VPK174645951
8:49.682:05.492:00.91
899Antonio Komar2010JS173173
1:20.61
900Lovre Bačić2006ŠŠ17110665
7:28.722:00.40



Napomene:
:. Boduju se discipline 400m slobodno, 200m mješovito i vrjednija od 100m i 200m svake tehnike
:. Discipline 200m su ispisane plavom bojom
:. Discipline ispisane na zatamljenoj podlozi isplivane su u 50m bazenu

vrijeme generiranja u sekundama: 21.10


© hrvatski plivački savez, webmaster@hrvatski-plivacki-savez.hr