Hrvatski plivački savez
Sezona 2019/2020

NSP - Najsvestraniji plivač
Lista uspješnosti natjecatelja - mlađi juniori
   Sve   1-50   51-100   101-150   151-200   201-250   251-300   301-350   351-400   401-450   451-500   501-550
   551-600   601-650   651-700   701-750   751-800   801-850   851-900   901-950   951-1000   1001-1050   1051-1100   1101-1150   1151-1200
Pl.NazivGodKlubBod400m
slobodno
200m
mješ.
100 200
leptir
100 200
leđno
100 200
prsno
100 200
slobodno
1101Kristijan Samardžić2009KK6969
1:49.71
Ante Marinović2010KPK6969
1:49.43
1103Lovre Antić2010ŠŠ6868
2:15.99
Lucijan Marangunić2011GS6868
1:50.01
Luka Konja2009NZ6868
1:50.17
1106Dino Gumzej2009PP6767
1:50.67
1107Mihovil Jurjević2012ĐĐ662640
3:08.832:11.16
Julijan Kulić2010KK6666
1:51.15
Bruno Bralić2009KK6666
1:51.34
1110Aleksandar Rašić2009VVU6565
1:51.86
Demian Pracaić2011OZG6565
1:51.78
Roko Jurić2011KK6565
1:51.52
1113Gabrijel Golub2011TZ6464
1:52.33
Viktor Kolarić2011SS6464
1:57.09
1115Andrija Pinter2011TZ6363
1:53.16
Matej Medved2008PCO6363
1:52.78
Marijan Ćurić2011DZ6363
1:53.14
Petar Knez2010VPK6363
1:53.05
Petar Mostarac2011OZG6363
1:53.19
1120Josip Loina2012ZPK6161
2:04.56
Antonio Filipović2010KK6161
1:54.13
1122Luka Tawfiq2011NZ6060
2:04.84
Thiago Gonzalez Hulak2011DZ6060
2:21.88
1124Petar Matak2009ZZ5858
4:16.58
Niko Jurlin20115858
1:56.04
Marin Mihaljević2010KK5858
1:56.19
Ivan Buljan2010KK5858
1:55.78
1128Edvard Mukdijam2010MS5555
1:58.29
Luka Sušac2010SES5555
1:58.31
1130Benjamin Sever Kozina2012OZ5353
2:10.28
Jurica Smrekar2009SS532627
2:44.382:30.21
Ivan Aristotel Ciko2010ŠŠ5353
2:27.82
Dominik Truhli2011OZG5353
1:59.76
1134Antonio Živković2010ŠŠ5252
4:25.51
Nikola Ozretić2011PS5252
2:00.12
1136Vid Kunstek2012NZ5151
2:12.07
Dario Tanasić2011PZ5151
2:00.87
Luka Radišić2010MSB5151
2:01.15
1139Matija Erceg2009AP5050
2:02.23
Tomo Tonković2011ČPK5050
2:01.91
1141Marko Kavelj2010KK4949
2:02.73
Mihael Petrović2011SS4949
2:02.86
1143Andrej Balija2012ZPK4848
2:03.50
Loris Milković2012ZPK4848
2:03.36
1145Milan Taljat2008VM4747
2:15.97
1146Jan Grđan2011BV4646
2:05.75
Arian Granovljević2010SS4646
2:05.20
Bepo Šišak2011ŠŠ4646
2:35.04
Đulio Cecić2010KK4646
2:05.57
1150Antonio Dobrić2011JZ4545
4:38.38



Napomene:
:. Boduju se discipline 400m slobodno, 200m mješovito i vrjednija od 100m i 200m svake tehnike
:. Discipline 200m su ispisane plavom bojom
:. Discipline ispisane na zatamljenoj podlozi isplivane su u 50m bazenu

vrijeme generiranja u sekundama: 21.45


© hrvatski plivački savez, webmaster@hrvatski-plivacki-savez.hr