Hrvatski plivački savez
Sezona 2019/2020

NSP - Najsvestraniji plivač
Lista uspješnosti natjecatelja - mlađi juniori
   Sve   1-50   51-100   101-150   151-200   201-250   251-300   301-350   351-400   401-450   451-500   501-550
   551-600   601-650   651-700   701-750   751-800   801-850   851-900   901-950   951-1000   1001-1050   1051-1100   1101-1150   1151-1200
Pl.NazivGodKlubBod400m
slobodno
200m
mješ.
100 200
leptir
100 200
leđno
100 200
prsno
100 200
slobodno
1001Karlo Vujičić2010GS108108
1:34.28
1002Ivan Iličić2006VV107107
1:42.98
Niko Kokan2011PS107107
1:34.67
1004Ivan Milnović2011SS1064957
2:31.892:01.63
Jakov Vidović2010PZ106106
1:35.10
Arijan Vaiti2007PZ106106
1:35.03
1007Dominik Draganić2011NTZ1044856
2:14.862:25.38
Ivano Dodig2009MS1045153
2:29.594:24.46
Mihael Lovrinov2010MZ104104
3:31.47
Marko Hojski2009ZPK104104
1:35.50
1011Luka Škaro2011PS103103
1:35.83
Luka Marić2007PO1034162
2:21.481:53.38
Jan Gabriš2010PZ1034756
2:15.221:57.60
Marino Bajan2011KK103103
1:36.00
Špiro Mirčeta2010ŠŠ1035944
2:22.804:40.62
1016Marin Juras2010102102
1:36.22
Karlo Jelinčić2010MDZ102102
3:32.63
Dominik Božić2010DZ102102
1:58.93
1019Roko Grubišić2009MDZ101101
1:59.43
1020Noa Lončar2012TZ100100
1:36.75
Luka Margetić2010NZ100100
1:36.94
1022Fran Režić2007KK9999
1:37.15
1023Dominik Gopić2010VPK984751
2:15.312:01.31
Noa Čargonja2009PCO9898
1:37.47
Šimun Lozančić2010OO9898
1:37.53
1026Luka Lončarić2011ZPK965046
2:12.602:05.63
1027Benjamin Gopić2011VPK955441
2:09.412:10.67
1028Domagoj Liković2011ZPK945242
2:11.112:09.31
1029Luka Požgaj2010DZ9393
1:39.34
Lucas Angelini2008PP9393
1:39.36
1031Gabriel Lovrinov2011MZ9292
3:40.15
Luka Blažević2009PP924448
2:18.262:03.59
Luka Šarčević2008VVU925141
2:11.822:09.95
Leon Stojević2011ZPK9292
3:39.92
1035Jozo Tadić2010MZ9191
1:39.97
Leonard Topić2011KK9191
1:39.90
1037Mikula Mateljan2009GS9090
1:40.19
Lovre Bralić2010KK9090
1:40.30
Vito Tudor2010PS9090
1:40.39
Kristian Bušić2013JZ904545
2:17.642:05.90
1041Lovro Krčmar2010ČPK8989
1:40.76
1042Tino Paradžik2010JS8888
1:40.94
Roko Balek2007KK8888
1:40.89
Mauro Cramer2009PO884345
2:38.842:06.55
1045Noa Paris Dujaković2010MZ8787
1:41.61
Karlo Manzoni2010JS8787
1:41.41
Frane Tomić20108787
1:41.43
1048Marko Šušter2008MS8686
1:42.00
Roko Jelušić2009PCO8686
2:11.23
1050Leo Žonja20118585
1:42.11



Napomene:
:. Boduju se discipline 400m slobodno, 200m mješovito i vrjednija od 100m i 200m svake tehnike
:. Discipline 200m su ispisane plavom bojom
:. Discipline ispisane na zatamljenoj podlozi isplivane su u 50m bazenu

vrijeme generiranja u sekundama: 20.37


© hrvatski plivački savez, webmaster@hrvatski-plivacki-savez.hr