Hrvatski plivački savez
Sezona 2018/2019

NSP - Najsvestranija plivačica
Lista uspješnosti natjecateljica - mlađe kadetkinje
   Sve   1-50   51-100   101-150   151-200   201-250   251-300   301-350   351-400   401-450   451-500   501-550
   551-600   601-650
Pl.NazivGodKlubBod400m
slobodno
200m
mješ.
50 100 m
leptir
50 100 m
leđno
50 100 m
prsno
50 100 m
slobodno
551Rita Erak2009JD1338449
1:05.701:03.64
552Gita Vučak2010OO1316863
1:06.3859.73
553Nina Mikuličić2010PKR130130
46.85
Lea Lozančić2012OO1306466
1:04.1657.54
555Lucija Dolenac2012SS128544232
1:11.751:24.921:14.89
Lea Milotić2009PCO1286662
1:03.6058.79
557Anja Teklić2011KK1276958
1:02.581:00.02
558Tia Ivče2011NZ1257946
1:03.191:06.25
559Ana Krmek2009JD1216655
2:34.022:13.53
Nika Šunjić2009PKK1217645
1:00.681:05.42
561Emma Stojanović2009PP1196554
1:11.481:01.35
562Nika Mišić2009DZ1187147
1:09.581:04.46
563Anna Veselić2011ZZ1175661
1:10.811:00.23
564Marta Veličković2011DZ1146747
1:06.551:05.86
565Eva Bakmaz2009MZ109109
1:48.97
566Maša Lisac2010MDZ105105
54.46
567Lara Jurčić2011PKR104104
50.48
568Anja Parlov2009TZ103103
49.54
Ana Bobetko2011SS1034855
1:19.161:01.23
Nika Brnada2012KK1033073
1:34.4956.76
571Hana Piria2009VV9797
50.63
572Marela Smoljo2010KK966432
1:04.311:13.06
Sofia Čota2012KK967818
1:03.241:27.90
574Nola Šantić2010PZ9393
59.68
575Nika Trkulja2011SS92283727
1:29.541:26.401:18.65
576Ella Uzelac2010SS885038
1:13.321:10.81
577Mara Vranaričić2008TZ8484
1:56.06
Željka Škreb2011OO84322032
1:20.571:45.261:13.02
579Sara Miljanić2011834043
1:15.351:06.35
580Leonarda Aleksić2012SS824834
1:14.401:13.26
581Iva Glavinić2011JD7878
54.40
582Erika Kvirina Benko2010SS76144319
1:51.951:24.121:28.90
583Dora Toša2010TZ7575
55.12
584Elizabeta Bulat2010ŠŠ7070
1:09.84
585Tia Pejić2011KK693831
1:16.311:13.88
586Maja Dubravica2011ŠŠ6868
57.02
587Nikol Sansović2008FOR6060
1:05.46
588Ivona Batistić2012GS5959
1:00.85
589Lili Horžić2013SS542529
1:32.841:17.08
590Tonka Dugeč2010TZ5252
1:02.15
591Tija Bonev2010SS5151
1:17.43
Marita Marija Barbarić2008FOR5151
1:02.73
593Lucija Klisović2010ŠŠ5050
1:02.93
594Anđela Roić2008FOR4949
1:10.17
Mara Lokas20124949
1:03.62
596Marta Kozina2012GS4848
1:05.52
Nina Jerončić2009PS4848
1:19.08
598Marta Stublić2010SES4646
2:25.50
599Lana Ljubičić2012KK412417
1:41.771:32.79
600Matea Lagator2009OO3939
1:08.62



Napomene:
:. Boduju se discipline 400m slobodno, 200m mješovito i vrjednija od 50m i 100m svake tehnike
:. Discipline 100m su ispisane plavom bojom
:. Discipline ispisane na zatamljenoj podlozi isplivane su u 50m bazenu



© hrvatski plivački savez, webmaster@hrvatski-plivacki-savez.hr