Hrvatski plivački savez
Sezona 2018/2019

NSP - Najsvestranija plivačica
Lista uspješnosti natjecateljica - mlađe kadetkinje
   Sve   1-50   51-100   101-150   151-200   201-250   251-300   301-350   351-400   401-450   451-500   501-550
   551-600   601-650
Pl.NazivGodKlubBod400m
slobodno
200m
mješ.
50 100 m
leptir
50 100 m
leđno
50 100 m
prsno
50 100 m
slobodno
451Sara Butić2008ZZ246877485
57.951:08.7152.84
452Ana Zlošilo2010JD244968662
56.091:05.2158.84
453Anđela Smilović2009NER243141102
51.9750.85
Karla Bilić2009AP243769671
1:00.621:02.8756.23
455Matea Đaković2008ŠŠ24294148
2:00.1354.45
Lucija Goleš2008OZG242897083
2:03.451:09.771:56.63
Bela Pandek2009PZ242125117
1:56.201:46.42
458Rita Jurčev2009MS240548799
1:04.472:04.331:50.04
459Viktoria Brkić2009PCO238115123
52.7246.75
Mihaela Šalić2009ZPK238995782
55.461:14.9453.55
461Korina Smojver2011PCO236997067
58.441:11.4858.55
Anđelina Hrepić2008FOR236112124
59.7246.60
Ena Kolić2010NZ23631805768
1:17.471:02.871:14.6256.88
464Greta Validžić2010JD2355810869
1:06.161:01.8557.83
465Kate Bekavac2011JS234659178
1:03.841:05.5555.54
466Maša Veić2009KPK231658581
2:17.212:22.001:57.61
Paula Kiš2011PCO231946671
59.601:12.8457.41
468Tara Dmitrović2010MDZ230837473
58.801:08.6355.70
469Lea Kosmačin2010BV228116112
55.4249.23
Veronika Bešić2010DZ22835893668
1:14.421:00.671:29.0558.05
471Gaia Biruš2010PZ2271009136
58.381:05.431:11.76
472Anika Knežević2009ORO22474150
1:01.2743.74
Mila Gotić2011VT224597887
1:09.441:07.4952.35
474Marta Duplančić2010MS222118104
55.2450.49
475Mia Kesić2008KK221934484
56.601:21.3853.16
Marija Lojna2010SES22112794
53.8552.22
477Mara Sorić2010MZ220101119
2:04.8548.24
478Mihaela Budimir2009VVU219112107
53.2748.88
Maša Eškinja2008PKK219104115
2:16.661:47.06
480Mia Maria Tominac2010SS218765983
1:03.921:15.9054.37
Magdalena Gotić2009VT218638966
1:07.971:06.1157.55
482ĐANA Bačkov2008DB21790127
2:02.941:41.26
Eva Ivezić2011ZPK217964972
59.161:20.6157.05
484Karla Dundović2011PCO216934974
59.641:20.6655.41
485Jana Vlahović2010MDZ215627380
1:01.701:01.3853.86
Anja Matek2010OO215507590
1:06.351:00.8651.91
487Ema Sipina2009JZ214558574
1:03.941:05.4455.48
488Karla Burić2009MS21179132
56.9145.65
489Monika Šegedin2010KPK208104104
54.6749.47
490Iva Dolić2010KK207805176
59.541:17.9054.76
491Dina Fell2010MZ20597108
1:59.801:46.88
492Roza Baljak2010JZ20410896
53.9050.84
493Marija Tvrdić2010KK202824872
1:02.311:21.1357.15
Ivana Kutleša2010MS202100102
58.2749.66
Laura Konjarek2009CER20210696
1:02.2151.85
496Siria Poropat2009PO19714156
52.001:02.00
497Lili Jerončić2010MS196673891
1:06.631:25.8452.77
Antea Bogdan2009KK196915352
1:00.211:16.701:02.07
499Dora Sila2010NZ1939499
2:00.921:50.07
500Ivona Vlašić2010JD191664877
1:03.491:19.3154.54



Napomene:
:. Boduju se discipline 400m slobodno, 200m mješovito i vrjednija od 50m i 100m svake tehnike
:. Discipline 100m su ispisane plavom bojom
:. Discipline ispisane na zatamljenoj podlozi isplivane su u 50m bazenu



© hrvatski plivački savez, webmaster@hrvatski-plivacki-savez.hr