Hrvatski plivački savez
Sezona 2018/2019

NSP - Najsvestraniji plivač
Lista uspješnosti natjecatelja - mlađi kadeti
   Sve   1-50   51-100   101-150   151-200   201-250   251-300   301-350   351-400   401-450   451-500   501-550
   551-600   601-650   651-700   701-750   751-800   801-850   851-900   901-950   951-1000   1001-1050   1051-1100
Pl.NazivGodKlubBod400m
slobodno
200m
mješ.
50 100 m
leptir
50 100 m
leđno
50 100 m
prsno
50 100 m
slobodno
951Luka Ovanin2008SS1053966
1:05.2550.17
Toni Tomaš2010KK1054758
1:01.5352.32
953Jona Renić Oršolić2011ORV1036340
1:03.6159.35
954Matej Weiss Bušić2012SS102284826
1:19.511:12.821:08.09
955Stipe Rodin2009KK1015150
1:00.1055.06
Marko Crnov2008ĐĐ101101
1:40.71
957Juraj Janković2010PZ1006139
1:04.1959.81
Dino Gumzej2009PP1005248
59.7155.70
Tin Bunarđija2011SS100352441
1:07.761:28.0858.78
960Bruno Bagović Kuzman2010JD994059
1:04.7452.17
961Marin Šore2009MS975047
1:00.3356.29
962Renato Sakal2007KK953857
1:06.321:57.08
Arian Glavić2010PCO9595
44.45
Bartol Smoje2010PCO9595
44.41
965Štefanio Dobrenić2008SS944252
1:03.7954.41
966Antonio Balić2009PS934548
1:02.6055.59
Matija Perović2009CER935241
1:04.371:00.49
968Maxim Stanišak2010MDZ924646
1:01.9056.51
969Grga Novak2011SS91293032
1:12.301:21.311:03.56
Benjamin Tot2011CER91272935
1:13.641:22.311:01.65
Jan Grđan2011BV914348
1:08.7057.65
972Luka Škaro2011PS893851
1:06.0556.52
Marin Poldrugo2011AP895435
1:03.761:03.64
Branimir Pilija2010IZ8989
1:40.58
975Frane Marinčić2011VPK884543
1:02.4557.77
976Luka Mavretić2011DZ874839
1:06.291:01.57
Roko Tomaš2010PS874443
1:03.0557.65
978Luka Cergna2009PP864739
1:01.6259.60
Ivan Kozina2010KK864541
1:02.4958.61
Matej Medved2008PCO863254
1:09.9553.67
Enrico Vorić2011PO865135
1:04.711:04.14
Filip Granić2009KK864343
1:03.3059.82
983Josip Bedalov2010KK855233
1:10.741:05.30
Jure Uložnik2007MS8585
1:46.70
Sven Pasanec2008DZ8585
1:42.20
Marko Janković2009MDZ853055
1:11.7153.26
Marko Baburica2009MS853748
1:12.3657.43
988Richardo Vorić2012PO84361929
1:13.051:38.521:08.11
Karlo Širola2010PCO8484
46.22
990Filip Simoneli2011PS83204221
1:21.841:12.651:13.34
991Ivan Gović2008ŠŠ8282
58.01
Jan Gabriš2010PZ824339
1:03.4859.61
993Ante Validžić-Ercegovac2009ŠŠ8080
46.97
Vice Bonačić2010MS803941
1:10.6958.71
Gabriel Krapinec Pintar2010CER803446
1:08.5556.74
996Luka Alduk2009KK794039
1:04.8359.81
997Toma Tarašić2009KK784038
1:05.021:00.02
Luka Šarčević2008VVU783543
1:07.8857.68
999Adrian Damir Jurjević2010PCO7777
47.65
1000Eugen Miloš2007PKK7575
52.62



Napomene:
:. Boduju se discipline 400m slobodno, 200m mješovito i vrjednija od 50m i 100m svake tehnike
:. Discipline 100m su ispisane plavom bojom
:. Discipline ispisane na zatamljenoj podlozi isplivane su u 50m bazenu



© hrvatski plivački savez, webmaster@hrvatski-plivacki-savez.hr