Hrvatski plivački savez
Sezona 2018/2019

NSP - Najsvestraniji plivač
Lista uspješnosti natjecatelja - mlađi kadeti
   Sve   1-50   51-100   101-150   151-200   201-250   251-300   301-350   351-400   401-450   451-500   501-550
   551-600   601-650   651-700   701-750   751-800   801-850   851-900   901-950   951-1000   1001-1050   1051-1100   1101-1150
Pl.NazivGodKlubBod400m
slobodno
200m
mješ.
50 100 m
leptir
50 100 m
leđno
50 100 m
prsno
50 100 m
slobodno
1001Marko Baburica2009MS853748
1:12.3657.43
Jure Uložnik2007MS8585
1:46.70
Sven Pasanec2008DZ8585
1:42.20
Marko Janković2009MDZ853055
1:11.7153.26
Josip Bedalov2010KK855233
1:10.741:05.30
1006Richardo Vorić2012PO84361929
1:13.051:38.521:08.11
1007Filip Simoneli2011PS83204221
1:21.841:12.651:13.34
1008Jan Gabriš2010PZ824339
1:03.4859.61
Đulio Cecić2010KK823844
1:05.9959.28
Ivan Gović2008ŠŠ8282
58.01
1011Ante Validžić-Ercegovac2009ŠŠ8080
46.97
Vice Bonačić2010MS803941
1:10.6958.71
Gabriel Krapinec Pintar2010CER803446
1:08.5556.74
1014Luka Alduk2009KK794039
1:04.8359.81
1015Toma Tarašić2009KK784038
1:05.021:00.02
Luka Šarčević2008VVU783543
1:07.8857.68
1017Jakov Kralik2011OO764630
1:07.201:07.48
1018Eugen Miloš2007PKK7575
52.62
Jerko Jalšovec2008TZ7575
1:50.99
1020Zvonimir MIlardović2010KK743935
1:05.261:01.65
Marko Pukšec2010PZ7474
57.35
1022Šimun Del-Vechio2012SS71262619
1:20.991:29.661:15.80
Gabriel Čorić2008KK713536
1:08.191:01.13
Ivano Beganović2009PZ713734
1:06.651:02.74
1025Matej Popov2009PCO7070
49.07
Toni Kinkela2011PCO7070
49.22
1027Niko Županić2009CER693138
1:10.891:00.15
1028Borna Fegeš2011PZ6868
58.87
Tonči Meić2009NZ6868
49.68
1030Marin Skorić2009ŠŠ6767
49.96
1031Antonio Živković2010ŠŠ6666
50.07
1032Roko Sokolić2009NZ6565
59.87
Lu Barbić2011SS653332
1:18.881:03.61
Tin Pasanec2008DZ6565
1:51.76
1035Roko Nađvinski2009GS6464
1:52.33
Tin Milenković2010PCO6464
1:06.04
1037Marko Šimac2009MS633330
1:19.111:05.35
Kristian Vujnović2009JD6363
1:03.34
1039Ivor Markulinčić2011PP6262
51.08
Noa Čargonja2009PCO6262
51.32
Ognjen Marić2010VVU6262
56.10
1042Ivano Jelić2010NTZ603525
2:57.352:41.09
Jan Ćurin2008MS6060
1:54.86
1044Tino Šikić2011PS593326
1:09.341:08.68
1045Matej Ban2011OO583226
1:15.871:10.38
David Šimec2009TZ5858
52.47
1047Duje Stegnjaić2010KK5757
52.68
Mate Jakelić2010ŠŠ5757
52.73
Borna Biga2010SS572730
1:13.981:04.88
1050Luka Mijatović2008NTZ5656
2:31.37



Napomene:
:. Boduju se discipline 400m slobodno, 200m mješovito i vrjednija od 50m i 100m svake tehnike
:. Discipline 100m su ispisane plavom bojom
:. Discipline ispisane na zatamljenoj podlozi isplivane su u 50m bazenu



© hrvatski plivački savez, webmaster@hrvatski-plivacki-savez.hr