Hrvatski plivački savez
Sezona 2018/2019

NSP - Najsvestranija plivačica
Lista uspješnosti natjecateljica - mlađe juniorke
   Sve   1-50   51-100   101-150   151-200   201-250   251-300   301-350   351-400   401-450   451-500   501-550
   551-600   601-650   651-700   701-750   751-800   801-850   851-900
Pl.NazivGodKlubBod400m
slobodno
200m
mješ.
100 200
leptir
100 200
leđno
100 200
prsno
100 200
slobodno
701Lana Čepek2010MZ252151101
2:00.931:51.90
702Timea Brlas2006VV251251
1:38.87
703Iva Mitreski2009SES249988665
2:06.142:26.002:09.73
704Marta Markuš2010MDZ24815494
1:48.341:54.71
705Lorena Milić2010PZ24715691
1:59.531:53.28
Lucija Lješković2006PP247113134
2:09.111:39.37
707Nensi Vidinović2011VPK245689285
9:34.232:02.081:58.29
708Patricija Marković2009DD244125119
2:04.763:49.54
709Lana Celjak2010PZ243142101
2:03.201:49.15
Anastazija Vukelić2008NER243133110
1:53.781:48.52
711Ivana Bagarić2006MSB242111131
1:54.581:40.12
Bela Pandek2009PZ242125117
1:56.201:46.42
713Petra Kovačević2007CER241241
1:21.84
714Ema Tissot2010MZ24015090
2:01.201:56.36
Laura Janina Staszkiewicz2008KK240738780
2:11.492:20.632:00.75
716Jana Majstorović2006VVU239112127
4:13.081:41.39
717Maša Veić2009KPK236659081
2:17.215:00.711:57.61
718Helena Grgurić2009DZ235110125
2:14.211:44.13
Andrea Šapina2012SS235908758
2:09.672:25.052:14.72
720Naomi Svetopetrić2005SS230107123
1:56.041:42.50
Kiara Bošnjak2011MZ230101129
2:04.913:43.72
722Ena Dukić2009ORV22897131
2:15.501:40.28
723Tea Boltužić2010SS22312796
2:08.181:53.85
724Marija Belčić2011CER222112110
2:13.453:55.67
Gabrijela Šalić2008ZPK222817863
2:07.142:26.122:07.69
726Doria Matošević2007AP221115106
2:08.211:47.50
727Maša Eškinja2008PKK219104115
2:16.661:47.06
Mara Sorić2010MZ219101118
2:04.851:46.07
729Una Videković2011VPK21883135
2:27.581:41.45
730Dora Koštić2010NZ21797120
2:06.453:49.10
Petra Gašpar2010MZ217110107
2:10.343:58.05
ĐANA Bačkov2008DB21790127
2:02.941:41.26
733Marta Somić2010SS211110101
2:01.231:51.73
Franka Lenčić2008BV211211
1:27.48
735Tessa Delić2011DZ210102108
2:17.921:49.28
736Ema Žižak2008PS209579062
2:22.732:19.272:08.43
Gita Glavačević2009ĐĐ20911297
4:38.971:50.83
738Mila Gabrielle Eko2011DZ208107101
2:02.541:51.94
739Vanja Morić2007ŠŠ205102103
2:13.501:48.58
Ida Žuljević2009OO205205
1:28.24
Matea Đaković2008ŠŠ20594111
2:00.133:50.65
Dina Fell2010MZ20597108
1:59.801:46.88
743Pia Tolušić2008VPK20411688
1:52.991:54.41
744Sofia Lozančić2005DR203203
1:46.19
745Ena Kljaić2008PZ20012080
4:33.051:58.00
Petra Perović2010JS200200
1:50.08
747Lara Barić2009VPK19911683
2:12.121:59.37
Helena Čačić2008VPK199199
6:41.91
749Paula Nižić2009NER19610492
1:57.201:52.92
750Lucija Pavlović2009SS195195
1:29.82



Napomene:
:. Boduju se discipline 400m slobodno, 200m mješovito i vrjednija od 100m i 200m svake tehnike
:. Discipline 200m su ispisane plavom bojom
:. Discipline ispisane na zatamljenoj podlozi isplivane su u 50m bazenu



© hrvatski plivački savez, webmaster@hrvatski-plivacki-savez.hr