Hrvatski plivački savez
Sezona 2018/2019

NSP - Najsvestraniji plivač
Lista uspješnosti natjecatelja - mlađi juniori
   Sve   1-50   51-100   101-150   151-200   201-250   251-300   301-350   351-400   401-450   451-500   501-550
   551-600   601-650   651-700   701-750   751-800   801-850   851-900   901-950   951-1000   1001-1050   1051-1100   1101-1150   1151-1200   1201-1250
Pl.NazivGodKlubBod400m
slobodno
200m
mješ.
100 200
leptir
100 200
leđno
100 200
prsno
100 200
slobodno
801Jakov Božić2008VPK34411613098
3:49.481:49.861:37.64
Roko Omrčen2006VPK34493878480
4:02.271:50.582:06.801:44.19
Luka Ušalj2007PKR34414011193
3:35.424:10.321:39.33
804Gabriel Urumović2010MDZ343114119110
1:47.141:57.881:38.00
805Jakov Dujmić2010PZ342126113103
1:43.521:59.831:39.94
806Niko Knežević2005TZ34191115135
1:48.591:54.411:27.58
Roko Rakić2004ŠŠ341125216
1:36.782:45.58
808Karlo Kovačić2008AP340106101133
1:49.692:04.563:14.73
Dante Perić2010MZ34013387120
1:41.682:05.513:26.89
Ivan Franić2008JD340159181
3:42.191:19.45
811Nino Grubešić2003KK339339
1:23.04
812Bartol Šišak2009ŠŠ338115101122
1:40.551:59.231:30.54
Josip Krga2008NER33896126116
1:46.731:55.481:36.30
814Emanuel Šalov2007PKK337163174
3:20.623:02.74
815Bono Peić2007MSB335165170
1:45.581:24.68
816Bruno Ćorić2010VPK33481919072
8:10.041:48.842:09.171:48.25
817Bartol Šiljeg2008JD333178155
1:38.891:23.61
818Šime Vrlić2007PS32912190118
1:38.802:04.261:31.64
819Jan Nučić2008PZ328103122103
1:50.661:56.831:40.23
Luka Kovačević2004ĐĐ328328
1:05.18
Ante Domazet2010JS328143185
3:38.141:22.34
822Toni Čamber2010PS32712513072
3:48.001:54.261:47.89
Borna Sekol2004TZ327327
1:08.10
824Matija Radošić2006TZ32612279125
1:38.762:09.571:29.77
825Roko Čutuk2008JS3249613593
1:46.691:48.483:39.32
826Juraj Hanžek2008NTZ323106113104
3:43.041:59.681:39.76
827Andrija Radnić2009ŠŠ32212210298
1:44.632:04.131:37.48
Viktor Šošić2008IZ322134188
1:35.573:41.69
Filip Habek2008BV322149173
1:37.901:24.21
830Matej Štander2009ZPK32177137107
1:54.921:52.313:34.58
831Mislav Gotić2007VT320133187
1:35.931:22.09
Andrej Kljun2008PKK320150170
1:37.841:24.64
Lukas Hajneman2009DZ32097112111
4:08.171:47.911:37.74
834Filip Župan2010ZZ31710671140
1:43.212:14.291:30.44
835Gabriel Vlahinić2008SS31594105116
1:54.162:02.581:36.19
Roko Miletić2009MDZ315141174
1:33.931:20.50
837Ivan Pavao Ćurić2007DZ31410095119
1:45.282:01.761:31.47
838Jan Karuza2008PCO313133180
1:53.531:23.15
839Nikola Linta2009NTZ312171141
1:33.591:30.21
840Ivan Iličić2006VV31110690115
3:51.861:49.131:36.34
Petar Berend2010PZ31189102120
1:56.142:03.933:26.86
842Fran Škrobonja2005PKR310145165
1:50.281:25.49
Marko Polešćuk2008VPK310141169
1:34.081:21.30
844Josip Crnković2004KK309309
1:09.35
845Tomislav Turnaj2005VV307171136
1:40.281:27.48
846Duje Rodin2005KK306306
1:09.61
847Aron Durak2004MSB305305
1:26.05
Isak Đokić2010TZ305148157
1:38.161:27.01
849Šimun Anđelinović2008DZ303141162
1:39.781:25.97
850Dominik Bete2009DZ30297103102
1:53.142:03.441:40.54



Napomene:
:. Boduju se discipline 400m slobodno, 200m mješovito i vrjednija od 100m i 200m svake tehnike
:. Discipline 200m su ispisane plavom bojom
:. Discipline ispisane na zatamljenoj podlozi isplivane su u 50m bazenu

vrijeme generiranja u sekundama: 21.67


© hrvatski plivački savez, webmaster@hrvatski-plivacki-savez.hr