Hrvatski plivački savez
Sezona 2018/2019

NSP - Najsvestraniji plivač
Lista uspješnosti natjecatelja - mlađi juniori
   Sve   1-50   51-100   101-150   151-200   201-250   251-300   301-350   351-400   401-450   451-500   501-550
   551-600   601-650   651-700   701-750   751-800   801-850   851-900   901-950   951-1000   1001-1050   1051-1100   1101-1150   1151-1200   1201-1250
Pl.NazivGodKlubBod400m
slobodno
200m
mješ.
100 200
leptir
100 200
leđno
100 200
prsno
100 200
slobodno
1101Nikola Perunski2009VPK945242
2:10.832:09.57
1102Karlo Jakovljević2011SES935538
2:16.282:19.33
1103BARTOL Romić2009TZ9191
1:44.34
1104Lovre Smoljo2008KK9090
1:40.44
Đivo Brčić2008JD9090
1:40.16
1106Teo Torma2010CER8989
1:45.24
Branimir Pilija2010IZ8989
1:40.58
Arijan Vaiti2007PZ8989
1:40.75
1109Marko Majce2009MS8888
1:40.89
Renco Cvitanić2009JS8888
1:41.07
Karlo Kovač2007BV8888
1:40.97
1112Martin Perić2006ĐĐ8787
1:45.92
1113Luka Požgaj2010DZ8585
1:58.12
Sven Pasanec2008DZ8585
1:42.20
Jure Uložnik2007MS8585
1:46.70
1116Šimun Lozančić2010OO8484
1:47.21
1117Damir Dumanić2010GS8383
1:42.85
1118Kaleb Dolan2008DZ8282
1:43.48
Oton Kocsis2010OO8282
1:47.91
Kristijan Starjački2009SS8282
1:48.19
Luka Pjerobon2008NZ8282
2:08.24
Ivan Gović2008ŠŠ8282
3:48.45
1123Marko Ivaniš2010JD8181
1:48.49
1124Marin Mrnjec2010MZ7979
1:44.56
Lovro Krištofić2008ČPK7979
1:44.95
1126Ivan Ivanović2010PS7878
1:45.21
1127Roko Matijaško2008CER7777
1:45.47
Duje Mitrović2010JS7777
1:45.61
1129Aldo Bronzin2010ZPK7676
1:46.11
Toni Jurić2007KK7676
1:45.94
1131Teo Stojaković2009BV7575
1:46.36
Jerko Jalšovec2008TZ7575
1:50.99
Marko Vuletić2012PS7575
1:46.50
Ante Viličić2011DZ7575
2:03.27
1135Toni Vladislavić2009JS7474
1:47.23
Ivan Brkić2009OZG7474
1:47.15
Luka Ostojić2007KK7474
1:46.93
1138Niko Perišić2011DZ7373
1:52.13
1139Petar Mihaljek2010MDZ7272
1:48.25
Arian Mošnja2009AP7272
1:47.89
Toni Čamber2010PS7272
1:47.89
Borna Pavić2008DZ7272
1:47.83
Dominik Kramarić2009OZ7272
1:52.98
1144Matteo Modrušan2009PP7171
1:48.39
1145Duje Kuljiš2009MS7070
1:49.04
Petar Dundov2008ZZ7070
2:14.65
1147Robert Hajnić Žugec2010DZ6969
1:49.60
Arsen Skopljak Veggian2009DR6969
1:49.78
Mikula Mateljan2009GS6969
1:49.82
1150Luka Habuda2008VPK6868
1:50.13



Napomene:
:. Boduju se discipline 400m slobodno, 200m mješovito i vrjednija od 100m i 200m svake tehnike
:. Discipline 200m su ispisane plavom bojom
:. Discipline ispisane na zatamljenoj podlozi isplivane su u 50m bazenu

vrijeme generiranja u sekundama: 15.37


© hrvatski plivački savez, webmaster@hrvatski-plivacki-savez.hr