Hrvatski plivački savez
Sezona 2018/2019

NSP - Najsvestraniji plivač
Lista uspješnosti natjecatelja - mlađi juniori
   Sve   1-50   51-100   101-150   151-200   201-250   251-300   301-350   351-400   401-450   451-500   501-550
   551-600   601-650   651-700   701-750   751-800   801-850   851-900   901-950   951-1000   1001-1050   1051-1100   1101-1150   1151-1200   1201-1250
Pl.NazivGodKlubBod400m
slobodno
200m
mješ.
100 200
leptir
100 200
leđno
100 200
prsno
100 200
slobodno
1001Ivan Šilović2008MS1677988
2:09.571:40.96
Matko Kukec2010CER1676998
2:06.481:41.58
1003Noa Gjalić2006ĐĐ16655111
2:16.991:37.75
1004Duje Žuvić2008JS164436754
2:19.442:16.761:59.19
Dino Zagorščak2008CER1649668
2:01.511:50.22
1006Mihael - Ante Bilić2006KK16160101
2:04.861:59.25
Karlo Batinović2009ZPK1616992
1:59.061:39.68
Jadran Matić2008PKK1619170
1:48.731:48.81
1009Marko Ćorković2009SS1607486
1:56.701:41.88
Matej Bilušić2009ZPK1609565
2:06.841:56.84
1011Toni Turčin2009OZG1597683
2:02.891:47.67
1012Ivor Telišman2010OZG1589266
1:55.031:56.36
1013Viktor Bačić2009JS157157
1:23.30
Erik Benussi2007DR1577186
2:05.431:46.18
1015Luka Ladović2008VV154154
1:27.49
Josip Dolinar2010DZ1548866
2:04.991:51.41
Matej Arbanas2008NZ1548074
2:09.291:47.00
Ivan Kovačević2010VPK1547579
1:55.791:44.56
1019Šimun Dučić2010ŠŠ153694836
1:59.102:33.112:15.70
Stefano Meter2010ŠŠ153455751
2:17.102:24.392:00.86
1021Petar Kulišić2009JD152152
1:27.99
Ivan Katić2004KK152152
1:24.29
Jakov Široka2008PZ1526686
2:01.031:46.47
1024Karlo Budimir Bekan2010GS151151
1:28.02
Toma Turkalj2008ZPK1518764
1:57.271:57.43
Bruno Džanko2010MS151151
1:28.07
1027Luka Burazer-Iličić2009ŠŠ1507179
2:13.991:44.60
Lukša Pavić2010JD150150
1:28.30
1029David Škrinjar2010MZ1476582
2:01.891:47.89
1030Duje Pavić2009JS144144
1:29.60
1031Stefano Rakovac2009AP143143
1:25.89
Karlo Krčelić2009AP143143
1:25.95
1033Ivan Čulina2005PKR142142
1:26.16
Nikša Milković2009JD142142
1:29.92
Mate Smojver2008ZZ1426577
2:00.563:53.92
Jakov Pavić2010MZ1428062
2:00.484:17.97
1037Luka Ergić20081418754
2:05.731:59.02
1038Karlo Kukas2006PZ140140
1:26.50
Dario Bobanović2005PKR140140
1:26.61
Martin Šimunec2009TZ1408357
2:13.022:01.99
Toma Smirčić2010MS140140
1:26.45
Mihael Vidović2007AP1404694
2:35.201:38.83
1043Filip Sfiko2008PP1386474
2:02.441:47.27
Đuka Puretić2010SES1387464
2:03.701:57.53
1045Lucian Brajković2009PP137137
1:27.20
1046Antonio Pavlović2005ĐĐ1356669
4:37.181:54.26
1047Fran Hutinski2009BV134134
1:31.74
1048Filip Mužinić2009PP133133
1:27.96
Juraj Gašparić2011PZ1337954
2:01.191:59.13
1050Jakov Svetić2010VPK1326369
2:02.671:49.59



Napomene:
:. Boduju se discipline 400m slobodno, 200m mješovito i vrjednija od 100m i 200m svake tehnike
:. Discipline 200m su ispisane plavom bojom
:. Discipline ispisane na zatamljenoj podlozi isplivane su u 50m bazenu

vrijeme generiranja u sekundama: 15.33


© hrvatski plivački savez, webmaster@hrvatski-plivacki-savez.hr