Hrvatski plivački savez
Sezona 2018/2019

NSP - Najsvestranija plivačica
Lista uspješnosti natjecateljica - kadetkinje
   Sve   1-50   51-100   101-150   151-200   201-250   251-300   301-350   351-400   401-450   451-500   501-550
   551-600   601-650   651-700   701-750
Pl.NazivGodKlubBod400m
slobodno
200m
mješ.
100 200
leptir
100 200
leđno
100 200
prsno
100 200
slobodno
551Petra Potkonjak2008PZ257130127
1:54.661:43.52
552Lana Čepek2010MZ252151101
2:00.931:51.90
553Timea Brlas2006VV251251
1:38.87
554Iva Mitreski2009SES249988665
2:06.142:26.002:09.73
555Marta Markuš2010MDZ24815494
1:48.341:54.71
556Lorena Milić2010PZ24715691
1:59.531:53.28
Lucija Lješković2006PP247113134
2:09.111:39.37
558Nensi Vidinović2011VPK245689285
9:34.232:02.081:58.29
559Patricija Marković2009DD244125119
2:04.763:49.54
560Lana Celjak2010PZ243142101
2:03.201:49.15
Anastazija Vukelić2008NER243133110
1:53.781:48.52
562Bela Pandek2009PZ242125117
1:56.201:46.42
Ivana Bagarić2006MSB242111131
1:54.581:40.12
564Petra Kovačević2007CER241241
1:21.84
565Ema Tissot2010MZ24015090
2:01.201:56.36
Laura Janina Staszkiewicz2008KK240738780
2:11.492:20.632:00.75
567Jana Majstorović2006VVU239112127
4:13.081:41.39
568Maša Veić2009KPK236659081
2:17.215:00.711:57.61
569Andrea Šapina2012SS235908758
2:09.672:25.052:14.72
Helena Grgurić2009DZ235110125
2:14.211:44.13
571Kiara Bošnjak2011MZ230101129
2:04.913:43.72
572Ena Dukić2009ORV22897131
2:15.501:40.28
573Tea Boltužić2010SS22312796
2:08.181:53.85
574Marija Belčić2011CER222112110
2:13.453:55.67
Gabrijela Šalić2008ZPK222817863
2:07.142:26.122:07.69
576Doria Matošević2007AP221115106
2:08.211:47.50
577Maša Eškinja2008PKK219104115
2:16.661:47.06
Mara Sorić2010MZ219101118
2:04.851:46.07
579Una Videković2011VPK21883135
2:27.581:41.45
580Petra Gašpar2010MZ217110107
2:10.343:58.05
Dora Koštić2010NZ21797120
2:06.453:49.10
ĐANA Bačkov2008DB21790127
2:02.941:41.26
583Franka Lenčić2008BV211211
1:27.48
Marta Somić2010SS211110101
2:01.231:51.73
585Tessa Delić2011DZ210102108
2:17.921:49.28
586Ema Žižak2008PS209579062
2:22.732:19.272:08.43
Gita Glavačević2009ĐĐ20911297
4:38.971:50.83
588Mila Gabrielle Eko2011DZ208107101
2:02.541:51.94
589Vanja Morić2007ŠŠ205102103
2:13.501:48.58
Dina Fell2010MZ20597108
1:59.801:46.88
Matea Đaković2008ŠŠ20594111
2:00.133:50.65
Ida Žuljević2009OO205205
1:28.24
593Pia Tolušić2008VPK20411688
1:52.991:54.41
594Petra Perović2010JS200200
1:50.08
Ena Kljaić2008PZ20012080
4:33.051:58.00
596Lara Barić2009VPK19911683
2:12.121:59.37
Helena Čačić2008VPK199199
6:41.91
598Paula Nižić2009NER19610492
1:57.201:52.92
599Lucija Pavlović2009SS195195
1:29.82
600Gita Čilić2008VVU193193
1:28.12



Napomene:
:. Boduju se discipline 400m slobodno, 200m mješovito i vrjednija od 100m i 200m svake tehnike
:. Discipline 200m su ispisane plavom bojom
:. Discipline ispisane na zatamljenoj podlozi isplivane su u 50m bazenu



© hrvatski plivački savez, webmaster@hrvatski-plivacki-savez.hr