Home
Plivači
Rezultati
Dokumenti
Kalendar
Reprezentacija
Razno
Linkovi

HRVATSKI PLIVAČKI SAVEZ
Jurja Haulika 6
10000 Zagreb - Hrvatska
tel. +385 (0)1 301 2338
tel. +385 (0)1 301 2339
fax. +385 (0)1 301 2337
hps01@globalnet.hr

OIB 25406717378
IBAN HR91 2360 0001 1015 72733

Official Sponsor of the
Croatian Swimming Federation

Arena
HEP
JANAF
Kvalificirani za PH
FINA LEN Omega timing HADA

Vijesti
28.12.2018. - Registracije članova

Podsjećamo vas da članovi HPS-a moraju na prijelazu godine produžiti registracije svojih članova koji žele steći pravo nastupa i sudjelovanja na natjecanjima u natjecateljskoj sezoni.

Obavještavamo sve  plivačke klubove da je do 2. siječnja otvorena online aplikacija za godišnju registraciju članova.

U slučaju bilo kakvih poteškoća, molimo odmah javite uredu Saveza.


24.12.2018. - Prvenstvo Hrvatske 25m

Prvenstvo Hrvatske 25m

Na upravo završenom prvenstvu Hrvatske u 25m bazenima hrvatski rekordi oboreni su 34. puta

Na posljednjem natjecanju u ovoj godini, Prvenstvu Hrvatske u 25m bazenima, koje se u odličnoj organizaciji riječkih plivačkih klubova (Primorje CO, Rijeka, Nevera i Kantrida) održalo 21.-23. prosinca 2018. godine u Rijeci na bazenima Kantrida, hrvatske plivačice i plivači, popravili su čak 34. hrvatska rekorda. U ekipnoj konkurenciji najviše uspjeha su imali plivači i plivačice HAPK Mladost koji su na listi uspješnosti klubova osvojili najviše bodova u konkurenciji plivača i plivačica.


4 apsolutna rekorda Hrvatske

800m slobodno Matea Sumajstorčić 8:38.22
400m slobodno Filip Zelić 3:47.35
800m slobodno Franko Grgić 7:55.65
1500m slobodno Franko Grgić 14:53.18

Najvrijedniji rezultat natjecanja ostvario je Anton Lončar (Mladost) koji je sa rezultatom 51.34 u disciplini 100m leđno osvojio naslov državnog prvaka i 865 FINA bodova

Ana Herceg

Mlada plivačica riječkog Primorja 8 puta je pomicala granicu hrvatskog rekorda, oborila je 30 godina star rekord Anamarije Petričević i isplivala normu za nastup na seniorskom Prvenstvu Europe slijedeće godine

Franko Grgić

15 godišnji plivač Jadrana iz Splita Franko Grgić je u discplinama 400, 800 i 1500m slobodno popravio hrvatske rekorde. U disciplini 1500m slobodno postavio je najbolje vrijeme u Europi ove godine za plivače do 16 godina. 


    Video 1. dan    Video 2. dan    Video 3. dan
21.-23.12.2018. - Prvenstvo Hrvatske (25m) - rezultati


REZULTATI NATJECANJA
Startne liste su dostupne 10min prije početka

LISTA USPJEŠNOSTI KLUBOVA



1. dan kvalifikacije
21.12.2018. 9:00h


Startna lista

4x50m SLOBODNO Ž
4x50m SLOBODNO M
400m SLOBODNO Ž
400m SLOBODNO M
50m PRSNO Ž
50m PRSNO M
50m LEĐNO Ž
50m LEĐNO M
100m MJEŠOVITO Ž
100m MJEŠOVITO M
200m LEPTIR Ž
200m LEPTIR M
50m SLOBODNO Ž
50m SLOBODNO M
4x200m SLOBODNO Ž
4x200m SLOBODNO M


1. dan finala
21.12.2018. 17:00h


Startna lista

4x50m SLOBODNO Ž
4x50m SLOBODNO M
400m SLOBODNO Ž
400m SLOBODNO M
50m PRSNO Ž
50m PRSNO M
50m LEĐNO Ž
50m LEĐNO M
100m MJEŠOVITO Ž
100m MJEŠOVITO M
200m LEPTIR Ž
200m LEPTIR M
50m SLOBODNO Ž
50m SLOBODNO M
4x200m SLOBODNO Ž
4x200m SLOBODNO M


2. dan kvalifikacije
22.12.2018. 9:00h


Startna lista

4x50m MJEŠOVITO Ž
4x50m MJEŠOVITO M
400m MJEŠOVITO Ž
400m MJEŠOVITO M
100m LEPTIR Ž
100m LEPTIR M
200m SLOBODNO Ž
200m SLOBODNO M
200m PRSNO Ž
200m PRSNO M
100m LEĐNO Ž
100m LEĐNO M
4x100m SLOBODNO Ž
4x100m SLOBODNO M




2. dan finala
22.12.2018. 17:00h


Startna lista

4x50m MJEŠOVITO Ž
4x50m MJEŠOVITO M
400m MJEŠOVITO Ž
400m MJEŠOVITO M
100m LEPTIR Ž
100m LEPTIR M
200m SLOBODNO Ž
200m SLOBODNO M
200m PRSNO Ž
200m PRSNO M
100m LEĐNO Ž
100m LEĐNO M
4x100m SLOBODNO Ž
4x100m SLOBODNO M


3. dan kvalifikacije
23.12.2018. 9:00h


Startna lista

100m SLOBODNO Ž
100m SLOBODNO M
200m LEĐNO Ž
200m LEĐNO M
100m PRSNO Ž
100m PRSNO M
50m LEPTIR Ž
50m LEPTIR M
200m MJEŠOVITO Ž
200m MJEŠOVITO M
4x100m MJEŠOVITO Ž
4x100m MJEŠOVITO M
800m SLOBODNO Ž
1500m SLOBODNO M




3. dan finala
23.12.2018. 17:00h


Startna lista

100m SLOBODNO Ž
100m SLOBODNO M
200m LEĐNO Ž
200m LEĐNO M
100m PRSNO Ž
100m PRSNO M
50m LEPTIR Ž
50m LEPTIR M
200m MJEŠOVITO Ž
200m MJEŠOVITO M
800m SLOBODNO Ž
1500m SLOBODNO M
4x100m MJEŠOVITO Ž
4x100m MJEŠOVITO M


    1. dan K    1. dan F    2. dan K    2. dan F    3. dan K    3. dan F
21.-23.12.2018. - Prvenstvo Hrvatske (25m)


    Lista prijava
15.12.2018. - 3. Memorijal Anto Dragić

U subotu 15. prosinca 2018. na gradskim bazenima Marija Ružić održat će se:

3. Memorijal Anto Dragić (20. Božićni miting)

Prvi dio natjecanja započet će u 9 sati, a drugi nakon pauze od dva sata po završetku prvog dijela.


    Lista prijava    1. dio    2. dio
15.12.2018. - ZG liga početnici, 1. i 2. kolo

ZG liga za početnke se održava na bazenu ZPM Mladost, Trg K. Ćosića 10, u 25 metarskom bazen sa 6 natjecateljskih pruga.

1. kolo - 15.12.2018. (subota ) rasplivavanje u 08.00, početak natjecanja u 8.30 sati
2. kolo - 15.12.2018. (subota ) rasplivavanje u 14.00, početak natjecanja u 14.30 sati

1.kolo
 

2. kolo

25 slobodno ž/m

50 prsno ž/m

25 leđno ž/m

50 leptir ž/m

100 slobodno ž/m

8x25 slobodno (4m 4ž)

50 slobodno ž/m

25 prsno ž/m

50 leđno ž/m

25 leptir ž/m

100 mješovito ž/m

4x50 slobodno ž/m


    1. kolo    2. kolo
11.12.2018. - Hrvatski rekord Antona Lončara na 100m leđno

Kvalifikacijskim utrkama jutros je počelo FINA Svjetsko Prvenstvo u 25m bazenima u Hangzhou, Kina.  Hrvatski plivač Anton Lončar ostvario je odličan rezultat u kvalifikacijama utrke 100 metara leđno. Postavio je novi hrvatski rekord, 14.mjesto i plasirao se u polufinale svjetskog prvenstva.

Novi državni rekord iznosi 51.09,  Lončar je za nešto manje od pola sekunde popravio stari rekord koji je od 2009. držao Ante Cvitković(51.57).

 

U današnjim kvalifikacija Nikola Obrovac je nastupio disciplini 100m prsno i s rezultatom 59.86 osvojio 36.mjesto.


    Rezultati
08.12.2018. - SV. NIKOLA - HPS MINI GRAND PRIX

U organizaciji PK Barok, u subotu, 8. prosinca na varaždinskim gradskim bazenima, održat će se 8. međunarodni plivački miting

Sveti Nikola

I ove godine očekujemo veliki broj sudionika, odnosno preko 400 natjecatelja.

Natjecanje počinje u 8:30 sati, a plivat će se u 11 disciplina, kroz dva dijela, u muškoj i ženskoj konkurenciji. Odličja će se dijeliti u A, B, C i D kategorijama koje obuhvaćaju uzraste mlađih kadeta i kadeta.

Pored medalja, osigurane su i nagrade za sve osvajače medalja, a organizator će novčano nagraditi najboljeg plivača i plivačicu natjecanja, kao i njihove trenere.


    Lista prijava    1. dio    2. dio
08.12.2018. - 3. KANTRIDA KUP ZA NAJMLAĐE

Plivački klub Kantrida organizira 8. prosinca u 11:00 sati na Bazenima Kantrida, 25m bazen

3. Kantrida kup za najmlađe

KATEGORIJE:
Dječaci Djevojčice
B1 2006. G1 2007.
B2 2007. G2 2008.
B3 2008. G3 2009.
B4 2009. i mlađi G4 2010. i mlađi
Sve kategorije su zatvorene.

PROGRAM:
Subota, 8.12.2018.
Rasplivavanje: 10:00 sati
Početak natjecanja: 11:00 sati

25m leptir B4, G4
50m leptir B2, G2, B3, G3
100m leptir B1, G1
25m leđno B4, G4
50m leđno B2, G2, B3, G3
100m leđno B1, G1
25m prsno B4, G4
50m prsno B2, G2, B3, G3
100m prsno B1, G1
25m slobodno B4, G4
50m slobodno B2, G2, B3, G3
100m slobodno B1, G1

100m mješovito B2 i B3, G2 i G3
100m mješovito B1, G1

Štafeta 6 x 50m slobodno 


    Zapisnik
08.12.2018. - 3. kolo ZG Lige za seniore i juniore

3. kolo ZG Lige za seniore i juniore će biti održano na bazenu Utrina, Kombolova 4a, 10 natjecateljskih pruga u slijedećoj satnici:

08.12.2018. (subota) rasplivavanje u 07:00, početak natjecanja u 8:00 sati

3.kolo
100m leptir
100m mješovito
200m slobodno
4x50m mješovito


    Zapisnik
01.12.2018. - Sisak mali - Memorijal Miriana Vasilj

Plivački klub Sisak organizira 1. prosinca na zatvorenom 25m plivalištu ŠRC Sisak međunarodni plivački miting:

Sisak mali - Memorijal Miriana Vasilj

I dio  rasplivavanje u 08:00, početak natjecanja u 09:00
II dio počinje rasplivavanjem nakon pauze od 120 minuta


    Lista prijava    1. dio    2. dio
01.12.2018. - RIJEKA SUPERSPRINT

Plivački klub Rijeka organizira 1. prosinca u 15:00 sati na zatvorenom 25m plivalištu Bazeni Kantrida međunarodni plivački miting:

RIJEKA SUPERSPRINT


    Zapisnik
24.-25.11.2018. - Regionalno PH - Regija 1

REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE – REGIJE 1

Natjecanje će se održati u subotu i nedjelju na 25m zatvorenom bazenu ŠC Poljud, Split.

24.11.2018. (subota) rasplivavanje u 10:00, početak natjecanja 11:00
24.11.2018. (subota) rasplivavanje u 16:00, početak natjecanja 17:00
25.11.2018. (nedjelja) rasplivavanje u 9:00, početak natjecanja 10:00

PROGRAM PRVENSTVA

1. dio

2. dio

3. dio

4X50m slobodno

4x50m mješovito

100m slobodno

400m slobodno

400m mješovito

200m leđno

50m prsno

100m leptir

100m prsno

50m leđno

200m slobodno

50m leptir

100m mješovito

200m prsno

200m mješovito

200m leptir

100m leđno

4X100m mješovito

50m slobodno

4X100m slobodno

800m slobodno Ž

 4x200m slobodno

 

1500m slobodno M


    Lista prijava    1. dio    2. dio    3. dio
24.-25.11.2018. - Regionalno PH - Regija 2

Zimsko Regionalno prvenstvo Hrvatske Regije 2 HPS-a (Karlovačka, Ličko-senjska, Istarska i Primorsko-goranska županija) u 2018. godini održava se 24. i 25.11.

PROGRAM PRVENSTVA

1. dio

2. dio

3. dio

4X50m slobodno

4x50m mješovito

100m slobodno

400m slobodno

400m mješovito

200m leđno

50m prsno

100m leptir

100m prsno

50m leđno

200m slobodno

50m leptir

100m mješovito

200m prsno

200m mješovito

200m leptir

100m leđno

4X100m mješovito

50m slobodno

4X100m slobodno

800m slobodno ž

 4x200m slobodno

 

1500m slobodno m


    Lista prijava    1. dio    2. dio    3. dio
24.-25.11.2018. - Regionalno PH - Regija 3

Regionalno prvenstvo Hrvatske-25 metarski bazen - Regija III

Natjecanje će se održati na Bazenu Utrina, Kombolova 2, 25-metarski zatvoreni bazen sa 10 pruga.

24.11.2018. (subota ) 8-13 sati ,rasplivavanje u 8.00, početak natjecanja 9.00-13.00
24.11.2018. (subota ) 16-21 sati rasplivavanje u 16.00, početak natjecanja 17.00-21.00
25.11.2018. (nedjelja ) 8-13 sati rasplivavanje u 8.00, početak natjecanja 9.00-13.00

PROGRAM PRVENSTVA

1. dio

2. dio

3. dio

4X50m slobodno

4x50m mješovito

100m slobodno

400m slobodno

400m mješovito

200m leđno

50m prsno

100m leptir

100m prsno

50m leđno

200m slobodno

50m leptir

100m mješovito

50m slobodno

200m mješovito

200m leptir

200m prsno

800m slobodno ž

4x200m slobodno

100m leđno

1500m slobodno m

 

4X100m slobodno

4X100m mješovito


    Lista prijava    1. dio    2. dio    3. dio
24.-25.11.2018. - Regionalno PH - Regija 4

Regija 4, Regionalno PH 25 m bazen, Seniorsko, mlađe seniorsko, juniorsko, mlađe juniorsko
Vukovar, 24. i 25.11.2018. godine

DELEGATSKI SASTANAK: 24.11.2018. u 10:15 sati

Subota, 24.11.2018.
I dio rasplivavanje 10:00, početak 11:00
II dio rasplivavanje 15:00, početak 16:00

Nedjelja, 25.11.2018.
III dio rasplivavanje 09:00, početak 10:00


    Lista prijava    1. dio    2. dio    3. dio
17.-18.11.2018. - Sv. Krševan 2018.

Pozivamo Vas da ovaj vikend uveličate jubilarni, 10. međunarodni plivački miting

Sv. Krševan

koji se održava u sklopu programa obilježavanja Dana grada Zadra i blagdana Sv. Krševana.

Na ovom plivačkom natjecanju nastupaju kategorije kadeta i mlađih kadeta (djevojčice
2006., 2007., 2008. i 2009. godište i dječaci 2005., 2006., 2007. I 2008. godište) iz klubova
Hrvatske i BiH.

Svečano otvorenje natjecanja bit će u subotu 17.11. u 14:45 sati i s početkom prvog dijela natjecanja u 15:00 a utrke se nastavljaju u nedjelju 18.11. s početkom u 09:00 sati i u popodnevnom dijelu s početkom u 15:00 sati.

Sve posjetitelje očekuje bogat program, kolači i piće uz sam bazen te lutrija za sve
posjetitelje s velikim fondom nagrada.


    Lista prijava    1. dio    2. dio    3. dio
17.11.2018. - Malena 2018.

U subotu se održava tradicionalno plivačko natjecanje u organizaciji Plivačkog kluba Marsonia.

Natjecanje se održava u čast najpoznatijeg para roda Malene i Klepetana. Ujedno s rodama obilježavamo i Dan kravate grada iz kojeg je kravata potekla.


    Zapisnik
10.-11.11.2018. - Miting Mladost 2018

Ovogodišnji 46. međunarodni plivački miting

MLADOST 2018

ujedno i 2. postaja HEP GRAND PRIX natjecanja HPS-a u sezoni 2018/19, održava se u subotu i nedjelju, 10.-11. studenog 2018., na bazenu PVC Mladost, Jarunska 1, Zagreb.

Tradiconalni Miting Mladost i ove godine predstavlja jedno od najzanimljivijih plivačkih natjecanja, a ugostit će veliki broj natjecatelja.

Uz nastupe svih naših reprezentativaca te jakih reprezentacija, očekuju se nastupi plivačica i plivača iz Slovenije, Srbije, BIH, Turske, Bugarske, Italije.



REZULTATI / RESULTS
Startne liste su dostupne 10 min prije početka / Start list 10 min before beginning

GP Poredak / GP Ranking

10.11. kvalifikacije / heats

Startna lista / Start list

100 slobodno M / freestyle M
200 slobodno Ž / freestyle W
50 prsno M / breaststroke M
100 prsno Ž / breaststroke W
400 mješovito M / ind. medley M
100 leptir Ž / butterfly W
100 leđno M / backstroke M
50 leđno Ž / backstroke W
200 leptir M / butterfly M
200 mješovito Ž / ind. medley W
400 slobodno M / freestyle M
50 slobodno Ž / freestyle W
200 prsno M / breaststroke M
100 mješovito M / ind. medley M
200 leđno Ž / backstroke W
50 leptir M / butterfly M



10.11. finala / finals

Startna lista / Start list

100 slobodno M / freestyle M
200 slobodno Ž / freestyle W
50 prsno M / breaststroke M
100 prsno Ž / breaststroke W
400 mješovito M / ind. medley M
100 leptir Ž / butterfly W
100 leđno M / backstroke M
50 leđno Ž / backstroke W
200 leptir M / butterfly M
200 mješovito Ž / ind. medley W
400 slobodno M / freestyle M
50 slobodno Ž / freestyle W
200 prsno M / breaststroke M
100 mješovito M / ind. medley M
200 leđno Ž / backstroke W
50 leptir M / butterfly M
11.11. kvalifikacije / heats

Startna lista / Start list

100 slobodno Ž / freestyle W
200 slobodno M / freestyle M
50 prsno Ž / breaststroke W
100 prsno M / breaststroke M
400 mješovito Ž / ind. medley W
100 leptir M / butterfly M
100 leđno Ž / backstroke W
50 leđno M / backstroke M
200 leptir Ž / butterfly W
200 mješovito M / ind. medley M
400 slobodno Ž / freestyle W
50 slobodno M / freestyle M
200 prsno Ž / breaststroke W
100 mješovito Ž / ind. medley W
200 leđno M / backstroke M
50 leptir Ž / butterfly W



11.11. finala / finals

Startna lista / Start list

100 slobodno Ž / freestyle W
200 slobodno M / freestyle M
50 prsno Ž / breaststroke W
100 prsno M / breaststroke M
400 mješovito Ž / ind. medley W
100 leptir M / butterfly M
100 leđno Ž / backstroke W
50 leđno M / backstroke M
200 leptir Ž / butterfly W
200 mješovito M / ind. medley M
400 slobodno Ž / freestyle W
50 slobodno M / freestyle M
200 prsno Ž / breaststroke W
100 mješovito Ž / ind. medley W
200 leđno M / backstroke M
50 leptir Ž / butterfly W



    Stranice natjecanja    Lista prijava    1K    1F    2K    2F
10.-11.11.2018. - Zlatni dupin 2018.

PK POŠK je organizator 25. plivačkog natjecanja za mlade plivače

ZLATNI DUPIN

Satnica natjecanja:
10. studenog u 14:00
11. studenog u 10:00
Sastanak delegata subota 13:00


    Lista prijava    1. dio    2. dio
10.11.2018. - 9. PLIVAČKI KUP GRADA KOPRIVNICE

Organizator/Organizer: Plivački klub "Cerine"

Bazeni "Cerine" (bazen 25m, 6 pruga) 10.11.2018. u 12:00 sati

DJEČACI (boys)                       DJEVOJČICE (girls)

A 2003 – 2004                        A 2004 – 2005
B 2005 – 2006                        B 2006 – 2007
C 2007 – 2008                        C 2008 – 2009
D 2009 i mlađi (&younger)    D 2010 i mlađi(&younger)

DISCIPLINE/EVENTS KATEGORIJE/AGE GROUPS

50 SLOBODNO/ free A, B, C, D
50 LEPTIR/ fly A, B, C, D
50 LEĐNO/ backstroke A, B, C, D
50 PRSNO/ breaststroke A, B, C, D
100 SLOBODNO/ free A, B, C, D


    Lista prijava    Zapisnik
10.11.2018. - 3. KOLO JESENSKE LIGE 2018.

50m prsno
50m leptir
100m leđno
200m slobodno
400m mješovito


    Zapisnik
03.11.2018. - 2. kolo ZG Lige za seniore i juniore

2. kolo ZG Lige za seniore i juniore će biti održano na bazenu Utrina, Kombolova 4 a, 10 natjecateljskih pruga u slijedećoj satnici:

03.11.2018. (subota) rasplivavanje u 07.00, početak natjecanja u 7.30 sati

2.kolo
400 slobodno
100 prsno
50 leptir
4x50 slobodno


    Zapisnik
27.-28.10.2018. - JADRAN GRAND PRIX 2018.
S natjecanjem
 

Jadran Grand Prix

 
u organizaciji PK Jadran, ovog vikenda započinje i HPS Grand Prix.
 
Ove godine će se zbog renoviranja bazena Poljud na plivalištu Crnica u Šibeniku okupiti oko 300 plivačica i plivača iz 32 plivačka kluba iz Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Crne Gore i Slovenije.
 
Natjecanje počinje u subotu u 15:00 i u nedjelju u 10:00.
 
 
 

    Rezultati po disciplinama    Lista prijava    1. dio    2. dio
27.10.2018. - 2. KOLO JESENSKE LIGE 2018.

50m slobodno
50m leđno
100m prsno
400m slobodno
200m leptir
100m mješovito


    Zapisnik
25.10.2018. - Granični rezultati za sezonu 2018/2019

IO Hrvatskog plivačkog saveza usvojio je granične rezultate za sezonu 2018/2019.


    Granični rezultati za sezonu 2018/2019
20.10.2018. - 13. Plivački miting Vidra

Zagrebački plivački klub vas poziva na plivački miting

Vidra

koji se održava u subotu, 20.10.2018. godine na bazenu Utrina, Zagreb, Kombolova 4a.
Natjecanje se odvija u dva dijela: u 8.30 sati i u 15.00 sati (rasplivavanje je pola sata ranije).

Pravo nastupa imaju:

 

muški

ženske

A  

 2003 

 2004 

B

2004

2005

C

2005

2006

D

2006

2007

E

2007

2008

Sve kategorije su zatvorene.


    Lista prijava    1. dio    2. dio
20.10.2018. - 3. MEMORIJAL NOA ZELIĆ

Na bazenima Kantrida održava se 3. memorijal Noa Zelić.

I. DIO 9:30
50m leptir
100m slobodno
50m leđno
100m prsno
200m slobodno (kvalifikacije)
Štafeta 4 x 50m slobodno (apsolutna kategorija)

II. DIO 16:30
200m slobodno finale (memorijalna disciplina)
50m prsno
100m leptir
50m slobodno
100m leđno
100m mješovito


    1. dio    2. dio
20.10.2018. - LIGA ŠI-ZD 3. i 4. kolo
U Zadru na bazenu u Višnjik se održava Liga ŠI-ZD.
 
3. kolo 20.10.2018. SUBOTA - rasplivavanje 08:00, početak 09:00
25 leptir
100 prsno
400 mješovito
 
4. kolo 20.10.2018. SUBOTA  - rasplivavanje 14:00, početak 15:00
50 slobodno
200 leđno
1500 slobodno

    3. kolo    4. kolo
13.-14.10.2018. - Sveti Mihovil - HPS mini GP

Plivački klub Šibenik organizira ovaj vikend HPS mini Grand Prix natjecanje

SVETI MIHOVIL 2018.

1. DIO

2. DIO

3. DIO

Subota 13.10.2018. u 14:00

Nedjelja 14.10.2018. u 10:00

Nedjelja 14.10.2018. u 17:00

200m prsno plivačice
200m prsno plivači
400m slobodno plivačice
400m slobodno plivači
100m leđno plivačice
100m leđno plivači
200m mješovito plivačice
200m mješovito plivači

100m slobodno plivačice
100m slobodno plivači
100m leptir plivačice
100m leptir plivači
200m leđno plivačice
200m leđno plivači
400m mješovito plivačice
400m mješovito plivači

200m leptir plivačice
200m leptir plivači
100m prsno plivačice
100m prsno plivači
800m slobodno plivačice
800m slobodno plivači


    Lista prijava    1. dio    2. dio    3. dio    Mini GP poredak
13.10.2018. - 1. kolo ZG Lige za seniore i juniore

1. kolo ZG Lige za seniore i juniore će biti održano na bazenu Utrina, Kombolova 4a, 10 natjecateljskih pruga u slijedećoj satnici:

13.10.2018. (subota) rasplivavanje u 07.00, početak natjecanja u 7.30 sati

1.kolo
800 slobodno
100 leđno
50 slobodno
4x50 mješovito


    Zapisnik
13.10.2018. - Liga regije 4, 1. i 2. kolo

U subotu 13.10.2018. godine na bazenu ŠRC Sisak na rasporedu je 1. i 2. kolo Lige regije 4.
Početak natjecanja je u 9.45 sati, (rasplivavanje 09:00).
Pliva se u 25 m bazenu, 8 staza.

U 1. kolu (ujutro) na rasporedu su discipline programa A:
50 m leptir, 50 m prsno, 100 m slobodno, 200 m leptir, 200 m mješovito, 200 m prsno, 100 m leđno, 400 m slobodno.

U 2. kolu (poslijepodne) na rasporedu su discipline programa B:
50 m slobodno, 50 m leđno, 200 m slobodno, 200 m leđno, 100 m mješovito, 100 m prsno, 100 m leptir, 400 m mješovito.

Dodatne informacije, mailom na sportsko.plivacki.klub@pk-sisak.hr


    1. kolo    2. kolo
11.10.2018. - Grand Prix Sezona 2018/2019

Natjecanjem "sv.Mihovil"  u organizaciji PK Šibenik ovog vikenda započinje sezona plivačkih natjecanja u novoj plivačkoj sezoni. I ove godine imamo seriju od šest natjecanja Grand Prix za seniore i juniore, te osam natjecanja mini Grand Prix za kadete.

KALENDAR NATJECANJA HPS Grand Prix

DATUM NATJECANJE MJESTO BAZEN
27.-28.10. JADRAN GP  ŠIBENIK  25m
10.-11.11.   MITING MLADOSTI  ZAGREB 25m
16.-17.02 VIKTORIJA RIJEKA 50m
06-07.04 Zl.ORLANDO  DUBROVNIK 50m
27.-.28.05.  MITING ZPK ZAGREB 50m
08.-09.06. Zl.MEDVJED   ZAGREB 50m

 


06.10.2018. - LIGA ŠI-ZD 1. i 2. kolo

U Šibeniku na bazenu u Crnici se održava Liga ŠI-ZD.

1. kolo subota 06.10.2018. u 12:00 sati
25 leđno
100 mješovito
100 leptir

2. kolo subota 06.10.2018. u 16:00 sati
50 prsno
200 slobodno


    1. kolo    2. kolo
06.10.2018. - 1.KOLO JESENSKE LIGE 2018.

100m slobodno
200m leđno
200m prsno
100m leptir
200m mješovito


    Zapisnik
02.10.2018. - WADA objavila popis zabranjenih sredstava za 2019.

Svjetska antidopinška agencija (WADA) 28. rujna 2018. godine objavila je Popis zabranjenih sredstava za 2019. godinu. Popis, stupa na snagu 1. siječnja 2019. godine.

U ovom popisu navedene sve tvari i metode koje su zabranjene na natjecanju i izvan natjecanja te one koje su zabranjenene samo u određenim sportovima. 

Popis je objavljen tri mjeseca prije njegova stupanja na snagu kako bi sportaši i prateće osoblje sportaša imali dovoljno vremena za proučiti izmjene u odnosu na prošlogodišnji Popis.

Hrvatski plivački savez je kao krovna organizacija u Hrvatskoj u suradnji sa Službom za antidoping Hrvatskog zavoda za toksikologiju i antidoping u potpunosti posvećen borbi protiv dopinga kojeg smatramo istinskim protivnikom sporta i sportaša. Savez kroz svoje djelovanje čini sve kako bi svi uključeni u plivački sport bili upoznati sa aktualnostima i  poštovali antidopinška pravila, kako bi svi  u plivanju bili pravovremeno i kvalitetno educirani o svim novostima u borbi protiv dopinga. Savez kao institucija ima nultu toleranciju prema dopingu.


    WADA Popis zabranjenih sredstava 2019.    Vodič za sportaše    Ljekovi u RH koji sadrže ZS
29.09.2018. - Knjiga Plivanje

Sa velikom zadovoljstvom prošlog vikenda smo na 1. Konvenciji Hrvatskog plivačkog saveza u Tuhelju predstavili knjigu "Plivanje" autorice doc.dr.sc. Klare Šiljeg u izdanju Hrvatskog plivačkog saveza. 

Ova knjiga je prije svega zamišljena kao priručnik polaznicima Plivačkog učilišta HPS-a. Nakon što je knjiga ugledala svijetlo dana,    vjerujemo da može pomoći svima koji su aktivno uključeni u svijet plivanja.

Knjiga je napisana na 355 stranica. U 19 poglavlja obuhvaćene su  sve važne teme; od poduke plivanja, analize pet plivačkih tehnika, start i okret, te uloga trenera u plivanju i mnoge druge stvari s kojima se susrećemo u plivanju.

Za sve one koji su zainteresirani knjiga se može naručiti u Uredu HPS-a. Cijena knjige je 185kn.

 

 


17.09.2018. - Preminuo Ivan Varvodić

Nakon kratke bolesti sinoć je u Zagrebu u 68. godini preminuo Ivan Varvodić, predsjednik Hrvatskog plivačkog saveza.

Rođen 14. ožujka 1951. godine u Josipovcu kod Osijeka, Ivan Varvodić bio je izniman sportski djelatnik; počasni član europske plivačke federacije LEN, član Tehničke plivačke komisije svjetske plivačke federacije FINA, bivši ravnatelj Odjela za istraživanje i unapređenje razvojnih programa u Hrvatskom olimpijskom odboru.
Najdublji trag ostavio je kao direktor plivačkih reprezentacija Hrvatske  u razdoblju od 1992. do 2007. Za vrijeme njegovog mandata hrvatski plivači osvojili su više od 200 medalja na svim velikim plivačkim natjecanjima od Alpe-Adria do Olimpijskih igara.

Posljednji ispraćaj Ivana Varvodića bit će na Mirogoju 20.9.2018. godine (četvrtak) u 15h, a komemoracija u prostorijama HOO-a u 11h.


11.09.2018. - 1. Konvencija Hrvatskog plivačkog saveza

Hrvatski plivački savez organizira 1. plivačku konvenciju. Intencija ove konvencije je da unaprijedi rad Hrvatskog plivačkog saveza. Želja nam je da kroz izmjenu iskustava plivačkih klubova, sportskih djelatnika i trenera, omogućimo svima uključenim u plivanje da brže dođu do informacije koja im može biti korisna u njihovom radu.  Na konvenciji Hrvatskog plivačkog saveza, koja će održavati jednom godišnje na početku natjecateljske sezone, razgovarat ćemo o obuci neplivača, školi plivanja i vrhunskom plivanju, te održavati seminare za plivačke suce, operatere za obradu podataka.

1. Konvencija HPS-a  održava se  22.-23. rujna 2018. godine u Tuheljskim toplicama. Na ovoj prvoj konvenciji imat ćemo radionice za plivačke suce  i operatere za obradu podataka na službenim plivačkim natjecanjima HPS-a. Treneri reprezentacije iznijet će svoja iskustva u radu sa najboljim hrvatskim plivačima. Održati ćemo predavanja o prehrani mladih sportaša, o važnosti poznavanja pravila u borbi protiv dopinga u sportu.

U zajedničkom radu pokušat ćemo doći do najboljeg primjera u praksi za obuku neplivača, koji želimo predstaviti Općinama i Gradovima  kao optimalan model obuke neplivača Hrvatskog plivačkog saveza.

 S obzirom na ograničen broj sudionika, molimo sve zainteresirane da se što je moguće ranije prijave(putem ovog linka), a svakako prije 15.9.2018.


    1. KONVENCIJA
29.-29.08.2018. - Plivačko učilište HPS-a

Nakon uspješno odrađenih prvih grupa polaznika Plivačkog učilišta, spremni smo za sljedeću generaciju polaznika.  Hrvatski plivački savez i Ustanova za obrazovanje odraslih u sportu Plivačko učilište poziva zaintresirane kandidate na upis u program osposobljavanja za obavljanje poslova trenera/trenerice plivanju. 

Program osposobljavanja realizirat će se provedbom nastavnog plana i programa u fondu od 274 sata redovitom nastavom. Teorijski dio programa izvodi se u trajanju od 114 sati, vježbe se izvode u trajanju od 70 sati, a praktična nastava u trajanju od 90 sati, a svi koji uspješno završe ovaj program biti će, sukaldno Zakonu o sportu, osposobljeni za obavljanje stručnih poslova u sportu.

U program osposobljavanja za obavljanje poslova trenera/ice plivanja može se upisati osoba koja ima:

  • minimalno završenu srednju školu,
  • navršenih 18 godina života,
  • potvrdu kluba o aktivnom bavljenju plivanjem,
  • specifične vještine i znanja iz plivanja koje je polaznik stekao kroz neformalno učenje i koja dokazuje kroz prijemni ispit,

 

Prijavnicu i potrebne dokumente potrebno je poslati ti najkasnije do 10.rujna 2018. godine do 16:00 sati. Svi kandidati bit će obaviješteni o ispunjavanju uvjeta natječaja putem e-pošte do 13. rujna 2018. godine, te točnom vremenu prijemnog ispita koji će se održati 15. rujna 2018. godine .

 

VIŠE INFORMACIJA O PLIVAČKOM UČILIŠTU


13.-13.08.2018. - Veteransko prvenstvo Hrvatske u plivanju u Rijeci

Ovogodišnje Otvoreno prvenstvo Hrvatske za veterane održava se u Rijeci 25.-26. kolovoza. Priređivač natjecanja je PK Primorje na otvorenom 50m plivalištu na Kantridi. Ovogodišnje natjecanje je otvoreno i za sve strane plivače i plivačice, a pravo nastupa imaju svi natjecatelji stariji od 25 godina

Natjecanje se održava  u dva dijela:

1.dio
subota 17h

2.dio
nedjelja 11h

50m prsno

200m mješovito

400m slobodno 

50m leđno

100m leptir

100m slobodno

50m slobodno

100m prsno

100m leđno

50m leptir

4x50m mješovito

4x50 m slobodno

Zagrijavanje počinje sat vremena prije početka natjecanja.

Prijave su otvorene do 22.08.2018.  PRIJAVA ZA NATJECANJE

Domaćin  PK Primorje CO organizira ovo natjecanje u sklopu obilježavanja 110 godina Sportskog društva Primorje 08. Stoga pozivamo sve bivše plivačice i plivače, vaterpoliste i sve koji vole plivanje da se prijave i zaplivaju.Po završetku prvog dijela  natjecanja je predviđeno zajedničko druženje na plivalištu na Kantridi.


    Info (EN-IT)    1. dio    2. dio
03.-09.08.2018. - LEN Prvenstvo Europe Glasgow 2018

Glasgow je od 03. - 09 .kolovoza domaćin ovogodišnjeg LEN europskog prvenstva u plivanju u 50m bazenima. Na zatvorenom plivalištu Tolcross nastupiti će 644 natjecatelja iz 47 zemalja.

Boje Hrvatske na ovom natjecanju braniti će 8 reprezentativaca:

Anton Lončar, HAPK Mladost 1996 (50, 100, 200 leđno)
Nikola Obrovac, PK Medveščak 1998 (50,100 prsno)
Mislav Sever, PK Kantrida 1994 (50, 100 slobodno, 50 leptir)
Filip Zelić, HAPK Mladost (200 slobodno, 100, 200 leptir)
Marin Mogić, PK Jadran 1999 (400, 800 i 1500m slobodno)
Bruno Blašković, PK Pula 1998 (50, 100 slobodno, 50 leptir)
Nikola Miljenić, PK Medveščak 1998 (50, 100 slobodno, 50 leptir)
Ivan Gajšek , PK Igra, 1998 (50, 100, 200 leđno)

Sretno našim plivačima, tenerima Domagoju Zajecu, Mati Ružiću i izborniku Lovrencu Franičeviću!


    Rezultati    LEN TV
03.-04.08.2018. - EKIPNO C PRVENSTVO HRVATSKE

Zagrebački plivački savez priređivač je ovogodišnjeg

Ekipnog C prvenstva Hrvatske

koje će se ukladno propozicijama Hrvatskog plivačkog saveza održati na bazenu Utrina, Kombolova ulica, u slijedećoj satnici:

petak 3.8. u 17:00 sati
subota 4.8. u 9:00 sati
subota 4.8. u 17:00 sati

rasplivavanje sat vremena ranije


REZULTATI
boris.traljic@gmail.com

EKIPNI POREDAK

1. dio 3.8.2018. 17:00


C EKIPNO PRVENSTVO

50 slobodno Ž
50 slobodno M
400 slobodno Ž
400 slobodno M
100 prsno Ž
100 prsno M
100 leđno Ž
100 leđno M
4x100 mješovito Ž
4x100 mješovito M
2. dio 4.8.2018. 9:00


C EKIPNO PRVENSTVO

100 slobodno Ž
100 slobodno M
200 leđno Ž
200 leđno M
200 leptir Ž
200 leptir M
4x100 slobodno Ž
4x100 slobodno M
3. dio 4.8.2018. 17:00


C EKIPNO PRVENSTVO

200 slobodno Ž
200 slobodno M
200 prsno Ž
200 prsno M
100 leptir Ž
100 leptir M
200 mješovito Ž
200 mješovito M


    Lista prijava
26.-29.07.2018. - PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE - REZULTATI



REZULTATI NATJECANJA
Startne liste su dostupne 10min prije početka

LISTA USPJEŠNOSTI KLUBOVA

1. dan kvalifikacije 9:00h

Startna lista

50 leptir Ž
50 leptir M
200 slobodno Ž
200 slobodno M
200 mješovito Ž
200 mješovito M
800 slobodno Ž
1500 slobodno M
4x100m mješovito MIX





1. dan finala 17:30h

Startna lista

50 leptir Ž
50 leptir M
200 slobodno Ž
200 slobodno M
800 slobodno Ž
1500 slobodno M
200 mješovito Ž
200 mješovito M
4x100m mješovito MIX
2. dan kvalifikacije 9:00h

Startna lista

50 slobodno Ž
50 slobodno M
50 prsno Ž
50 prsno M
200 leđno Ž
200 leđno M
100 leptir Ž
100 leptir M
400 mješovito Ž
400 mješovito M
4x200 slobodno Ž
4x200 slobodno M


2. dan finala 17:30h

Startna lista

50 slobodno Ž
50 slobodno M
50 prsno Ž
50 prsno M
200 leđno Ž
200 leđno M
100 leptir Ž
100 leptir M
400 mješovito Ž
400 mješovito M
4x200 slobodno Ž
4x200 slobodno M
3. dan kvalifikacije 9:00h

Startna lista

50 leđno Ž
50 leđno M
200 leptir Ž
200 leptir M
100 prsno Ž
100 prsno M
4x100 slobodno Ž
4x100 slobodno M
1500 slobodno Ž
800 slobodno M




3. dan finala 17:30h

Startna lista

50 leđno Ž
50 leđno M
200 leptir Ž
200 leptir M
100 prsno Ž
100 prsno M
1500 slobodno Ž
800 slobodno M
4x100 slobodno Ž
4x100 slobodno M
4. dan kvalifikacije 9:00h

Startna lista

4x100 slobodno MIX
400 slobodno Ž
400 slobodno M
100 leđno Ž
100 leđno M
200 prsno Ž
200 prsno M
100 slobodno Ž
100 slobodno M
4x100m mješovito Ž
4x100m mješovito M



4. dan finala 17:30h

Startna lista

4x100 slobodno MIX
400 slobodno Ž
400 slobodno M
100 leđno Ž
100 leđno M
200 prsno Ž
200 prsno M
100 slobodno Ž
100 slobodno M
4x100m mješovito Ž
4x100m mješovito M

26.-29.07.2018. - PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE

Organizator

Hrvatski plivački savez

Priređivač

Zagrebački plivački savez

Mjesto održavanja  

Bazen Svetice, 50m bazen

Mjerenje vremena

Elektronsko, Omega

 

 

Satnica

26.07.

27.07.

28.07.

29.07.

Kvalifikacije 900 
Finale 1730

Kvalifikacije 900 
Finale 1730

Kvalifikacije 900 
Finale 1730

Kvalifikacije 900 
Finale 1730

Zagrijavanje 1.5h prije početka svakog dijela

 

Trening

 

Srijeda, 25.07.2018., 1800 - 2000h

Sastanak delegata

Srijeda, 25.07.2018., 1830h


    Lista prijava    1. dan    2. dan    3. dan    4. dan
20.-21.07.2018. - PRVENSTVO HRVATSKE ZA KADETE

PRVENSTVO HRVATSKE ZA KADETE

Organizator - Hrvatski plivački savez
Priređivač - ZPS
Mjesto održavanja: PVC Mladost, Jarunska 5

Satnica:

1.dio: petak, 20.07.2018., 17:00 sati
2.dio: subota, 21.07.2018., 09:00 sati
3.dio: subota, 21.07.2018., 17:00 sati

Zagrijavanje 1 sat prije početka natjecanja.

 



REZULTATI / RESULTS

Poredak / Ranking

20.7. 17:00h

Startna lista / Start list

400 slobodno Ž / freestyle W
400 slobodno M / freestyle M
100 prsno Ž / breaststroke W
100 prsno M / breaststroke M
200 leđno Ž / backstroke W
200 leđno M / backstroke M
200 mješovito Ž / ind. medley W
20o mješovito M / ind. medley M
4x100 slobodno Ž / freestyle W
4x100 slobodno M / freestyle M
21.7. 9:00h

Startna lista / Start list

100 slobodno Ž / freestyle W
100 slobodno M / freestyle M
200 leptir Ž / butterfly W
200 leptir M / butterfly M
200 prsno Ž / breaststroke W
200 prsno M / breaststroke M
800 slobodno Ž / freestyle W
800 slobodno M / freestyle M
4X100 mješovito MIX / medley MIX



21.7. 17:00h

Startna lista / Start list

200 slobodno Ž / freestyle W
200 slobodno M / freestyle M
100 leđno Ž / backstroke W
100 leđno M / backstroke M
100 leptir Ž / butterfly W
100 leptir M / butterfly M
400 mješovito Ž / ind. medley W
400 mješovito M / ind. medley M
4X100 mješovito Ž / medley W
4X100 mješovito M / medley M



    Lista prijava    Zapisnik
14.-15.07.2018. - 1. PLIVAČKI MITING ZLATNI DUKAT

U organizaciji plivačkog kluba Đakovo, održava se 1. plivački miting

ZLATNI DUKAT

1.Dio

2.Dio

subota 14.07.2018.

nedjelja 15.07.2018.

   

rasplivavanje: 12,30 -13,30 sati

rasplivavanje: 08,00 – 09,00 sati

sastanak delegata: 12,45 sati

početak natjecanja: 09,00  sati

svečani mimohod: 13,15 sati

 

početak natjecanja: 13,30 sati

 

 


    1. dio    2. dio
04.-03.07.2018. - EUROPSKO JUNIORSKO PRVENSTVO, HELSINKI (FIN)

Danas u Mäkelänrinne Swimming Centre u Helsinkiju počinje Europsko juniorsko prvenstvo u plivanju. Reprezentaciju Hrvatske na ovom natjecanju čine:

  • BLAŽEVIĆ Ana, PK Trešnjevka (100 i 200m prsno)
  • BOŠNJAK Klara, PK Medveščak (400, 800 i 1500m slobodno)
  • ČULINA Nika, ZPK (50,100 i 200m prsno)
  • ŠULENTA Lucija, PK Medveščak (50 i 100m leđno)
  • GRGIĆ Franko, PK Jadran (400, 800 i 1500m slobodno)
  • KARAČIĆ Dominik, HAPK Mladost (50, 100 i 200m leptir)
  • MARIĆ Ognjen, PK Primorje (200m slobodno i 200m mješovito)
  • RAJKOVIĆ Antonio, PK Primorje (50,100 i 200m prsno)
  • TKALČEVIĆ Luka, HAPK Mladost, (50 i 100m leđno)

Treneri reprezentacije na natjecanju su:

  • Domagoj Zajec
  • Mate Ružić
  • Lovrenco Franičević (izbornik)

Sretno našim reprezentativcima!


    Lista prijava    Rezultati
03.07.2018. - Opće i dobne skupine - Istarska županija

Natjecanje se održava u Rovinju 6. - 8. srpnja:

I DIO 6. srpnja 17:30 rasplivavnje 18:00  natjecanje
II DIO 7. srpnja 08:30 rasplivavanje 09:30 natjecanje
III DIO 7. srpnja 15:30 rasplivavanje 16:30 natjecanje
IV DIO 8. srpnja 08:30 rasplivavanje 09:30 natjecanje

Kategorije:

    PLIVAČICE PLIVAČI
POČETNICI A 2009. i mlađi 2008. i mlađi
MLAĐI KADETI B 2007. – 2008. 2006. – 2007.
KADETI C 2005. – 2006. 2004. – 2005.
MLAĐI JUNIORI D 2003. – 2004. 2002. – 2003.
JUNIORI E 2001. – 2002. 2000. – 2001.
MLAĐI SENIORI F 1999. – 2000. 1998. – 1999.
SENIORI G apsolutno apsolutno

I DIO
400 mješovito (C,D,E,F,G)
800 slobodno (B,C,D,E,F,G)

II DIO
50 slobodno (sve kategorije)
50 leđno (sve kategorije)
200 prsno (B,C,D,E,F,G)
200 leptir (B,C,D,E,F,G)
100 slobodno (B,C,D,E,F,G)
4 x 50 slobodno (A,B)

III DIO
50 prsno (sve kategorije)
50 leptir (sve kategorije)
200 mješovito (B,C,D,E,F,G)
100 leđno (B,C,D,E,F,G)
400 slobodno (B,C,D,E,F,G)
4 x 100 slobodno (B,C,D,E,F,G)

IV DIO
200 slobodno (B,C,D,E,F,G)
100 prsno (B,C,D,E,F,G)
100 leptir (B, C,D,E,F,G)
200 leđno (B, C,D,E,F,G)
4 x 100 mješovito (B,C,D,E,F,G)


    1. dio    2. dio    3. dio    4. dio
30.06.2018.-01.07.2018. - Regionalno prvenstvo za dobne skupine - Regija 1

PK Zadar je priređivač Regionalnog prvenstva za dobne skupine - Regije 1.

I dio – subota 30.06.2018., početak natjecanja u 12:00 sati
II dio – subota 30.06.2018., početak natjecanja u 18:00 sati
III dio – nedjelja 01.07.2018., početak natjecanja u 10:00 sati
IV dio – nedjelja 01.07.2018., početak natjecanja u 16:00 sati

I dio II dio III dio IV dio
4x50 slobodno 4x50 mješovito 200 slobodno 400 slobodno
200 leptir 200 leđno 50 leptir 50 leđno
100 leđno 100 slobodno 200 mješovito 200 prsno
400 mješovito 50 prsno 4x100 slobodno 50 slobodno
100 prsno 4x100 mješovito mix 800 slobodno 100 leptir
4x200 slobodno 1500 slobodno   4x100 mješovito

    Lista prijava    1. dio    2. dio    3. dio    4. dio
30.06.2018.-01.07.2018. - Regionalno prvenstvo za dobne skupine - Regija 2

 

I. dio subota ujutro

 

II. dio subota popodne III. dio nedjelja ujutro
200 m slobodno ž/m
(K, MJ, J, MS,S)
50 m leptir ž/m
(POČ)
50 m leptir ž/m
(S,MS, J, MK)
50 m prsno ž/m
(S, MS, J, MK, POČ)
400 m slobodno ž/m
(MK, K, MJ, J, MS,S)
200 m prsno ž/m
(K,MJ,J,MS,S)
50 m leđno ž/m
(S, MS, J, MK, POČ)
100 m prsno ž/m
(MK, K, MJ, J, MS,S)
100 m leđno ž/m
(S,MS, J, MJ, K, MK)
100 m leptir ž/m
(S,MS, J, MJ, K, MK)
50 m slobodno ž/m
(POČ, MK,MJ, J, MS,S
100 m slobodno ž/m
(S,MS, J, MJ, K, MK)
4 X 50 m slobodno ž/m
(POČ)
200 m leđno ž/m
(K,MJ,J,MS,S)
400 m mješovito ž/m
(S,MS, J, MJ, K)
4 x 100 m slobodno ž/m
(MK)
200 m mješovito ž/m
(MK, K, MJ, J, MS,S)
4 X 100 m mješovito ž/m
(MK)
4 x 100 mješovito mix
(K,MJ,J,S)
200 m leptir ž/m
(K, MJ, J, MS,S)
4 x 100 mješovito ž/m
(S, J, MJ, K)
800 m slobodno ž/m
(K, MJ, J, MS,S)
4 X 50 m mješovito ž/m
(POČ)
1500 m slobodno ž/m
(MJ, J, MS,S)
  4 x 100 m slobodno ž/m
(S, J, MJ, K)
 

 


    Lista prijava    1. dio    2. dio    3. dio
30.06.2018.-01.07.2018. - Regionalno prvenstvo za dobne skupine - Regija 3

Zagrebački plivački savez priređivač je Regionalnog prvenstva Hrvatske - Dobne skupine, regije 3. Natjecanje će se održati na zatvorenom bazenu PVC Mladost, Jarunska 5 prema slijedećoj satnici:

30.06. 2018. (subota) rasplivavanje u 8.00 sati, natjecanje 9.00-13.00 sati
30.06. 2018. (subota) rasplivavanje u 16.00 sati, natjecanje 17.00-21.00 sati
01.07. 2018. (nedjelja) raspivavaje u 8.00 sati, natjecanje 9.00-13.00 sati
01.07. 2018. (nedjelja) raspivavaje u 16.00 sati, natjecanje 17.00-21.00 sati

1.DIO

2.DIO

3. DIO

4.DIO

200 slobodno

100 slobodno

200 leptir

4x100 slobodno mix

50 leptir

50 prsno

100 leđno

400 slobodno

200 mješovito

200 leđno

400 mješovito

50 leđno

800 slobodno Ž

100 leptir

100 prsno

200 prsno

1500 slobodno M

800 slobodno M

4x200 slobodno

50 slobodno

4X100 mj mix

1500 slobodno Ž

 

4x100 mj

 

4X100 slobodno

   

    Lista prijava    1. dio    2. dio    3. dio    4. dio
30.06.2018.-01.07.2018. - Regionalno prvenstvo za dobne skupine - Regija 4

    Lista prijava    1. dio    2. dio    3. dio    4. dio
23.-25.06.2018. - Mediteranske igre, Tarragona (ESP)

 

Hrvatsku na Mediteranskim igrama u plivanju predstavljaju Anton Lončar (50m, 100m, i 200m leđno) i Nikola Obrovac (50m i 100m prsno).


    Stranice natjecanja
20.06.2018. - Plivaton Regije 1

Na 25m bazenu Poljud, u srijedu 20. lipnja u 1500 održava se Plivaton Regije 1.

  1.    100m slobodno Ž
  2.    100m slobodno M
  3.    50 slobodno Ž
  4.    50 slobodno M
  5.    50m prsno Ž
  6.    50m prsno M
  7.    50m leđno Ž
  8.    50m leđno M
  9.    50m leptir Ž
  10.    50m leptir M
  11.    4x50m slobodno Ž
  12.    4x50m slobodno M

    Lista prijava    Zapisnik
13.06.2018. - Preliminarna Rang lista za sportska odjeljenja za 2018. / 2019. godinu

Prema uputama Središnjeg državnog ureda za sport objavljujemo preliminarnu rang-listu kandidata za upis u sportska odjeljenja. Molimo da na Ured Saveza do 19.06. pošaljete svoje prigovore u slučaju pogrešno upisanih podataka.


    Preliminarna lista kandidata    Konačna lista
12.06.2018. - Primorje 2018. - Sveti Vid

U nedjelju, 17. lipnja na Bazenima Kantrida održati će se 31. po redu Međunarodni plivački miting

Primorje 2018 - Sv. Vid

u povodu zaštitnika grada Rijeke.

Kategorije natjecatelja:

A grupa - M i Ž rođeni 2006. godine
B grupa - M i Ž rođeni 2007. godine
C grupa - M i Ž rođeni 2008. godine i mlađe.

Raspored i satnica:

1. dio
Rasplivavanje: 08,30 sati
Natjecanje: 09,30 sati

50m leptir (ABC)
100m leđno (AB)
50m prsno (ABC)
100m slobodno (AB)
200m mješovito (AB)
4 X 50m slobodno 2M 2Ž (C)

2. dio
Rasplivavanje: 15,00 sati
Svečano otvaranje:15,45 sati
Natjecanje: 16,00 sati

8 x 50m mješovito (4 M 4Ž)
100m leptir (AB)
50m leđno (ABC)
100m prsno (AB)
50m slobodno (ABC)

*izvanredna štafeta 4 x 50 slobodno (2 plivača M/Ž dva roditelja ili trenera)


    Lista prijava    1. dio    2. dio
12.06.2018. - Regionalno prvenstvo mlađi kadeti i početnici - Regija 3

Zagrebački plivački savez je priređivač predmetnog natjecanja, koje će se održati na bazenu PVC Mladost, Jarunska 5 , 50 metarski bazen sa 10 natjecateljskih pruga.

16.06. 2018. (subota) rasplivavanje u 8.00 sati, početak natjecanja 8.30-13.00 sati
16.06. 2018. (subota) raspivavaje u 16.00, početak natjecanja 16.30-21.00 sati
17.06. 2018. (nedjelja) rasplivavanje u 8.00, početak natjecanja u 08.30-13.00 sati


    Lista prijava    1. dio    2. dio    3. dio
09.-10.06.2018. - 33. Zlatni medvjed - HEP HPS Grand prix

Tradicionalni plivački miting, 33. po redu

Zlatni medvjed

kojeg organizira Plivački klub Medveščak održava se u subotu i nedjelju 9. i 10. lipnja 2018. godine na 50 metarskom bazenu BK Svetice u Zagrebu.

Riječ je o natjecanju kojeg Plivački klub Medveščak organizira od 1986. godine te je tijekom godina postao zaštitni znak kako Kluba, tako i grada Zagreba te zagrebačkog plivanja općenito.

Natjecanje se od 2016. održava na novoizgrađenom bazenskom kompleksu Svetice, a svake godine okuplja oko 400 domaćih i stranih plivača.

PK Medveščak poziva sve zainteresirane na bazen Svetice, početak kvalifikacija je u 9.00 sati (rasplivavanje 08:00), a finala na rasporedu su od 17.00 sati (rasplivavanje 16:00).



REZULTATI / RESULTS
Startne liste su dostupne 10 min prije početka / Start list 10 min before beginning

GP Poredak / GP Ranking

1. dan kvalifikacije / day 1 heats

Startna lista / Start list

100 slobodno M / freestyle M
200 slobodno Ž / freestyle W
50 prsno M / breaststroke M
100 prsno Ž / breaststroke W
400 mješovito M / ind. medley M
100 leptir Ž / butterfly W
100 leđno M / backstroke M
50 leđno Ž / backstroke W
200 leptir M / butterfly M
200 mješovito Ž / ind. medley W
400 slobodno M / freestyle M
50 slobodno Ž / freestyle W
200 prsno M / breaststroke M
200 leđno Ž / backstroke W
50 leptir M / butterfly M
800 slobodno Ž / freestyle W



1. dan finala / day 1 finals

Startna lista / Start list

100 slobodno M / freestyle M
200 slobodno Ž / freestyle W
50 prsno M / breaststroke M
100 prsno Ž / breaststroke W
400 mješovito M / ind. medley M
100 leptir Ž / butterfly W
100 leđno M / backstroke M
50 leđno Ž / backstroke W
200 leptir M / butterfly M
200 mješovito Ž / ind. medley W
400 slobodno M / freestyle M
50 slobodno Ž / freestyle W
200 prsno M / breaststroke M
200 leđno Ž / backstroke W
50 leptir M / butterfly M
800 slobodno Ž / freestyle W
2. dan kvalifikacije / day 2 heats

Startna lista / Start list

100 slobodno Ž / freestyle W
200 slobodno M / freestyle M
50 prsno Ž / breaststroke W
100 prsno M / breaststroke M
400 mješovito Ž / ind. medley W
100 leptir M / butterfly M
100 leđno Ž / backstroke W
50 leđno M / backstroke M
200 leptir Ž / butterfly W
200 mješovito M / ind. medley M
400 slobodno Ž / freestyle W
50 slobodno M / freestyle M
200 prsno Ž / breaststroke W
200 leđno M / backstroke M
50 leptir Ž / butterfly W
1500 slobodno M / freestyle M



2. dan finala / day 2 finals

Startna lista / Start list

100 slobodno Ž / freestyle W
200 slobodno M / freestyle M
50 prsno Ž / breaststroke W
100 prsno M / breaststroke M
400 mješovito Ž / ind. medley W
100 leptir M / butterfly M
100 leđno Ž / backstroke W
50 leđno M / backstroke M
200 leptir Ž / butterfly W
200 mješovito M / ind. medley M
400 slobodno Ž / freestyle W
50 slobodno M / freestyle M
200 prsno Ž / breaststroke W
200 leđno M / backstroke M
50 leptir Ž / butterfly W
1500 slobodno M / freestyle M

    Lista prijava    1. dan kvalifikacije    1. dan finala    2. dan kvalifikacije    2. dan finala
09.06.2018. - 8. MITING VODENOG LAVA

Plivački klub Varaždinske Toplice u subotu 9.6.2018. organizira na vanjskom 50 m. bazenu hotela Minerva

8. MITING VODENOG LAVA

Satnica natjecanja:

I. dio
- rasplivavanje u 9.00 sati
- početak natjecanja u 10.00 sati

II. dio
- rasplivavanje u 15.00 sati
- početak natjecanja u 15.30 sati


    Lista prijava    1. dio    2. dio
02.-03.06.2018. - 5. Mali Mornar - HPS Mini GP

Plivački klub  „Mornar – Split“ vas poziva na plivačko natjecanje

M A L I     M O R N A R

koji je uključen u HPS mini GRAND PRIX i održava se 2. i 3. lipnja 2018. na 25m plivalištu ŠC bazeni POLJUD, Poljudsko šetalište bb, 21000 Split.


    Lista prijava #2    1. dio    2. dio    3. dio
01.06.2018. - ZG liga seniori-juniori (6. kolo)

Posljednje kolo lige održat će se na bazenu PVC Mladost, Jarunska 5, zatvoreni bazen, 10 natjecateljski pruga u slijedećoj satnici: 

02.06.2018. (subota) rasplivavanje u 07.00, početak natjecanja u 8.00-11.00 sati

6. kolo
200m mješovito
100m slobodno
200m leđno
4x50m slobodno


    6. kolo
26.-27.05.2018. - 17. plivački miting ZPK 2018 - HEP HPS GRAND PRIX

Zagrebački plivački klub organizira HEP HPS GRAND PRIX natjecanje

17. plivački miting ZPK 2018

koje se održava 26. i 27.05.2018. godine na bazenu Utrina, Zagreb, Kombolova 4a.

Natjecanje se odvija u dva dijela: u subotu u 15.00 i u nedjelju u 9.00 sati (rasplivavanje je
jedan sat ranije). Kategorije su apsolutna, juniori i mlađi juniori. Sve su grupe finalne.

 

Program u subotu:

Program u nedjelju:

100 slobodno muški

100 slobodno ženske

200 slobodno ženske

200 slobodno muški

50 prsno muški

50 prsno ženske

100 prsno ženske

100 prsno muški

400 mješovito muški

400 mješovito ženske

100 leptir ženske

100 leptir muški

100 leđno muški

100 leđno ženske

50 leđno ženske

50 leđno muški

200 leptir muški

200 leptir ženske

200 mješovito ženske

200 mješovito muški

400 slobodno muški

400 slobodno ženske

50 slobodno ženske

50 slobodno muški

200 prsno muški

200 prsno ženske

200 leđno ženske

200 leđno muški

50 leptir muški

50 leptir ženske

800 slobodno ženske
(2 grupe prema prijavljenom vremenu) 

1500 slobodno muški
 (2 grupe prema prijavljenom vremenu)


    Lista prijava    1. dio    2. dio
26.05.2018. - Rijeka `08


    1. dio    2. dio
26.05.2018. - ŠEGRT HLAPIĆ

Plivački klub Marsonia organizira plivačko natjecanje ŠEGRT HLAPIĆ.

Mjesto: Bazeni Slavonski Brod
Datum: 26.05.2018.


    Zapisnik
19.05.2018. - 4. SOVA KUP

Vinkovački plivački klub organizira međunarodno plivačko natjecanje

4. SOVA KUP

19.05.2018. (subota) u spomen na Zlatka Markasovića – Sovu.


    Zapisnik
19.05.2018. - ZG Liga početnici (3. i 4. kolo)

Natjecanje se održava na Bazenu UTRINA, Kombolova 2, 50 metarski bazen sa 10 natjecateljskih pruga.

19.05.2018. (subota ) rasplivavanje u 08.00, početak natjecanja u 8.30-11.00 sati
19.05.2018. (subota ) rasplivavanje u 17.00, početak natjecanja u 17.30-20.00 sati

3. kolo
200m slobodno
50m leptir
100m leđno
4x50m slobodno

4. kolo
200m mješovito
50m prsno
100m slobodno
50m leđno
8x50m slobodno (4m 4ž)


    3. kolo    4. kolo
12.05.2018. - 9. Sv. Kvirin - HPS Mini Grand Prix

Plivački klub Sisak Janaf poziva vas 12. svibnja 2018. godine na HPS Mini Grand Prix

9. Sv. Kvirin

RASPLIVAVANJE/WARMING UP:
08:00

POČETAK/BEGINNING:
09:00

SASTANAK DELEGATA/TECHNICAL MEETING:
12.05.2018. 8:20

Sve dodatne informacije možete dobiti na e-mail: sportsko.plivacki.klub@pk-sisak.hr ili na telefon 095 408 2121, Davor Pavičić, tajnik.


    Lista prijava    1. dio    2. dio
11.05.2018. - Otvorena ST Liga - proljeće 2018.

U subotu 12. svibnja u 9:30h na 50m bazenu SC Poljud se održava 1. kolo Otvorene ST Lige za ml. kadete i početnike - proljeće 2018.

Otvorena ST Liga za ml. kadete i početnike - proljeće 2018.

 

M 2008. i ml. / Ž 2009. i ml.

M 2006.-2007. / Ž 2007.-2008.

1. kolo
12. svibnja 2018.

 

 

 

100m leđno

100m slobodno

50m prsno

2. kolo

 

 

 

100m leptir

50m slobodno

50m leđno

50m leptir

3. kolo

50m leđno

50m slobodno

 

200m mješovito

 

100m prsno

200m slobodno

Termini su podložni promjeni uz prethodnu obavijest 

 


    1. kolo
05.-06.05.2018. - Grdelini sv. Duje 2018.

PK Grdelin je organizator

Grdelina sv. Duje

15. međunarodnog plivačkog natjecanja za najmlađe plivačice i plivače (do 11 godina starosti).

Natjecanje je na 25m bazenu Poljud 5. svibnja u 14 00 i 6. svibnja u 9 00.

 





REZULTATI / RESULTS



Poredak / Ranking



5.5. 14:00h 1. dio / session 1


25m leptir M / butterfly M

25m leptir Ž / butterfly W

50m leptir M / butterfly M

50m leptir Ž / butterfly W

25m leđno M / backstroke M

25m leđno Ž / backstroke W

50m leđno M / backstroke M

50m leđno Ž / backstroke W

4x25m slobodno M / freestyle M

4x25m slobodno Ž / freestyle W

4x50m slobodno M / freestyle M

4x50m slobodno Ž / freestyle W

6.5. 9:00h 2. dio / session 2


25m prsno M / breaststroke M

25m prsno Ž / breaststroke W

50m prsno M / breaststroke M

50m prsno Ž / breaststroke W

25m slobodno M / freestyle M

25m slobodno Ž / freestyle W

50m slobodno M / freestyle M

50m slobodno Ž / freestyle W

4x25m mješovito M / ind. medley M

4x25m mješovito Ž / ind. medley W

4x50m mješovito M / ind. medley M

4x50m mješovito Ž / ind. medley W













    Stranice natjecanja    Lista prijava    1. dio    2. dio
05.05.2018. - 20. Velika nagrada PKSJ

BAZEN: ŠRC Sisak, 50 m, 10 pruga
DELEGATSKI SASTANAK: 05. 05. 2018. u 9:15 sati 

Subota, 05. 05. 2018.

I dio  rasplivavanje 09:00, početak 10:00
II dio rasplivavanje nakon pauze od 120 minuta


    Lista prijava    1. dio    2. dio
05.05.2018. - Proljetna liga - Rijeka

4. kolo

50m leptir
100m leđno
200m slobodno
400m mješovito


    Zapisnik
28.-29.04.2018. - Zlatni Orlando - HEP HPS Grand Prix

U subotu i nedjelju 28. i 29.04. u Dubrovniku se održava međunarodni plivački miting

Zlatni Orlando

koji je ujedno i četvrto natjecanje iz HEP HPS Grand Prix serije natjecanja. Očekuje se oko 150 natjecatelja iz Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Albanije, Crne Gore, Srbije, Mađarske i Slovenije.

Miting će se održati u dva dijela, a na programu će biti ukupno 16 pojedinačnih disciplina u muškoj i isto toliko u ženskoj konkurenciji.

Sastanak delegata je u subotu u 13.15h, a svečano otvaranje mitinga je u u subotu u 14.15 sati.



REZULTATI / RESULTS

GP Poredak / GP Ranking

28.4. 14:30h

100 slobodno M / freestyle M
200 slobodno Ž / freestyle W
50 prsno M / breaststroke M
100 prsno Ž / breaststroke W
400 mješovito M / ind. medley M
100 leptir Ž / butterfly W
100 leđno M / backstroke M
50 leđno Ž / backstroke W
200 leptir M / butterfly M
200 mješovito Ž / ind. medley W
400 slobodno M / freestyle M
50 slobodno Ž / freestyle W
200 prsno M / breaststroke M
200 leđno Ž / backstroke W
50 leptir M / butterfly M
800 slobodno Ž / freestyle W
29.4. 10:00h

100 slobodno Ž / freestyle W
200 slobodno M / freestyle M
50 prsno Ž / breaststroke W
100 prsno M / breaststroke M
400 mješovito Ž / ind. medley W
100 leptir M / butterfly M
100 leđno Ž / backstroke W
50 leđno M / backstroke M
200 leptir Ž / butterfly W
200 mješovito M / ind. medley M
400 slobodno Ž / freestyle W
50 slobodno M / freestyle M
200 prsno Ž / breaststroke W
200 leđno M / backstroke M
50 leptir Ž / butterfly W
1500 slobodno M / freestyle M


    Lista prijava    1. dan    2. dan
28.04.2018. - 17. Lima kup 2018.

Plivački klub "Osijek Žito", u subotu, 28. travnja 2018. godine na Plivalištu Vukovar organizira

17. Lima kup 2018.

Na natjecanju će sudjelovati plivačice i plivači podijeljeni u kategorije:
A 2005.g,
B 2006.g,
C 2007.g
D 2008.g i mlađi.
Očekuje se sudjelovanje oko 350 natjecatelja.

Natjecanje se odvija u jednom dijelu.

Rasplivavanje počinje u 9:30, početak natjecanja je u 11 sati.


    Lista prijava    Zapisnik
21.-22.04.2018. - MITING KORKYRA 2018

MITING KORKYRA 2018

KORČULA 21. - 22.04.2018.

Organizator natjecanja:
KPK Korčula, Šetalište Frana Kršinića 15, 20260 Korčula
Mob : 385981607607 ( tajnica Žana Franić ) E-mail:  korculanski.plivacki.klub@du.t-com.hr

Mjesto održavanja:
Gradski bazen "GOJKO ARNERI" KORČULA , zatvoreni 25m bazen

Mjerenje:
elektroničko, mjerni sustav COLORADO



REZULTATI / RESULTS


SUBOTA (21.04.2018.) - 1. DIO
Rasplivavanje u 14:45
Otvaranje mitinga (defile) u 15:45
Početak natjecanja u 16:00

25 leptir M / butterfly M
25 leptir Ž / butterfly W
100 leđno M / backstroke M
100 leđno Ž / backstroke W
50 prsno M / breaststroke M
50 prsno Ž / breaststroke W
100 slobodno M / freestyle M
100 slobodno Ž / freestyle W
100 mješovito M / ind. medley M
100 mješovito Ž / ind. medley W
NEDJELJA (22.04.2018.) - 2. DIO Rasplivavanje u 08:30

Početak natjecanja u 09:30

50 leptir M / butterfly M
50 leptir Ž / butterfly W
50 leđno M / backstroke M
50 leđno Ž / backstroke W
100 prsno M / breaststroke M
100 prsno Ž / breaststroke W
50 slobodno M / freestyle M
50 slobodno Ž / freestyle W
200 slobodno M / freestyle M
200 slobodno Ž / freestyle W

 


    Lista prijava    1. dio    2. dio
15.04.2018. - 1. Štoping 25m, Vukovar 2018.

U nedjelju 15.04.2018. na Plivalištu Vukovar PK Osijek Žito je organizirao natjecanje "1. Štoping 25m", Vukovar 2018.


    Zapisnik
14.04.2018. - MEDEK

Plivački klub Medveščak 14. travnja 2018. godine s početkom u 15.00 sati na Zimskom plivalištu Mladost organizira prvo plivačko natjecanje

MEDEK

Na natjecanju će sudjelovati početnici - plivačice 2009. i 2010. godište te plivači 2008. i 2009. godište.
Očekuje se sudjelovanje više od 300 natjecatelja, a svaki natjecatelj imat će pravo nastupa u četiri discipline.

Uz to plivat će se i utrka 4 x 50 m slobodno, koja će na ponos svih članova PK Medveščak biti humanitarnog karaktera i to za pomoć SOS Dječjem selu Hrvatska.


    Lista prijava    Zapisnik
14.04.2018. - Proljetna liga - Rijeka

3. kolo

50m leđno
100m prsno
200m mješovito
800m slobodno Ž
800m slobodno M samo kadeti
1500m slobodno M


    Zapisnik
07.-08.04.2018. - Festival plivanja - HPS mini GP

Plivački klub Dubrava 7. i 8. travnja na Bazenskom kompleksu “Svetice” u Zagrebu organizira

15. Festival plivanja

Bit će ovo dvodnevno druženje najboljih plivačica i plivača iz cijele Hrvatske u kategorijama kadeta i mlađih kadeta. Radujemo se uzbudljivom plivačkom vikendu i rezultatima naših plivača na ovoj šestoj postaji HPS mini Grand prix-a sezone.

Vidimo se na Sveticama, a satnica je:

Subota 07.04.2018. rasplivavanje od 12:00, početak natjecanja je u 12:45
Nedjelja 08.04.2018. rasplivavanje od 9:00, početak natjecanja je u 9:30


    Stranice natjecanja    Lista prijava    1. dio    2. dio
24.03.2018. - Proljetna liga - Rijeka

2. kolo

50m slobodno
200m prsno
100m leptir
400m slobodno


    Zapisnik
23.-25.03.2018. - Opće županijsko prvenstvo Istarske županije

Županijsko prvenstvo odvijati će se u Valbandonu u petak popodne, subotu i nedjelju.

Kategorije:

    PLIVAČICE PLIVAČI
POČETNICI A 2009. i mlađi 2008. i mlađi
MLAĐI KADETI B 2007. – 2008. 2006. – 2007.
KADETI C 2005. – 2006. 2004. – 2005.
MLAĐI JUNIORI D 2003. – 2004. 2002. – 2003.
JUNIORI E 2001. – 2002. 2000. – 2001.
MLAĐI SENIORI F 1999. – 2000. 1998. – 1999.
SENIORI G apsolutno apsolutno

 

Program:

I DIO (petak poslijepodne) – 18,00 rasplivavnje, 18,30 natjecanje

400 mješovito (C,D,E,F,G)
800 slobodno (B,C,D,E,F,G)

II DIO (subota poslijepodne) – 15,00 rasplivavanje, 15,30  natjecanje

200 slobodno (B,C,D,E,F,G)
100 prsno (B,C,D,E,F,G)
100 leptir (B, C,D,E,F,G)
200 leđno (B, C,D,E,F,G)
100 mješovito (B,C,D,E,F,G)
4 x 100 mješovito (B,C,D,E,F,G)

III DIO (nedjelja ujutro) – 07,45 rasplivavanje, 08,30  natjecanje

50 slobodno (sve kategorije)
50 leđno (sve kategorije)
25 slobodno (apsolutno)
4 x 50 slobodno (A,B)
200 mješovito (B,C,D,E,F,G)
100 leđno (B,C,D,E,F,G)
400 slobodno (B,C,D,E,F,G)

IV DIO (nedjelja poslijepodne) – 15,00 rasplivavanje, 15,30 natjecanje

50 prsno (sve kategorije)
50 leptir (sve kategorije)
200 prsno (B,C,D,E,F,G)
200 leptir (B,C,D,E,F,G)
100 slobodno (B,C,D,E,F,G)
4 x 100 slobodno (B,C,D,E,F,G)


    1. dio    2. dio    3. dio    4. dio
17.-18.03.2018. - Susret reprezentacija

Ovog vikenda, na SRC Milan Gale Muškatirović u Beogradu, održat će se tradicionalni međunarodni  susret reprezentacija Hrvatske, Slovenije, Srbije i Bosne i Hercegovine u organizaciji Plivačkog saveza Srbije.

Prvi ovakav susret održao se od 1992.godine u slovenskim Dolenjskim toplicama u susretu reprezentacija Hrvatske i Slovenije. 2012. godine, na susretu u Splitu, pridružuje se i reprezentacija Srbije, a potom i reprezentacija Bosne i Hercegovine, u Beogradu 2014. godine. Prvih godina na natjecanju su sudjelovale samo mlađe dobne skupine, a od 2016. su im se pridružili seniori, te su ovom natjecanju dali dodatnu atraktivnost.

Ove godine program natjecanja je izmijenjen i pliva se u tri djela.Reprezentacije nastupaju u tri dobne skupine: ml.juniori, juniori i seniori.


    Propozicije    Rezultati
17.-18.03.2018. - Miting sv. Patrika

PK Novi Zagreb organizator je 14. plivačkog natjecanja za najmlađe

Miting sv. Patrika 2018.

posvećenog zaštitniku Kluba, sv. Patrika i najmađoj populaciji plivača/ica u RH.

Osnovna ideja organizacije takvog tipa natjecanja je popularizacija plivanja kod najmlađe populacije plivača/ica i njihova priprema za neka buduća velika natjecanja. Prema Propozicijama, program se odvija u 2 dana (programa):
• dana 17.03.2018, subota od 12.00h (rasplivavanje)
• dana 18.03.2018, nedjelja od 08.00h (rasplivavanje)

Prijave natjecatelja počinju dana 12.03.2018. (ponedjeljak) i vrše se isključivo preko programa Lened, a završavaju nakon popunjenja broja od 700 natjecatelja/ ica (limit) ili dana 15.03. (četvrtak, do 20.00 sati).

Naravno, nagrade su brojne kao i svake godine (njih 120) i djele se:
- prva tri natjecatelja (m/ž) u ukupnom poretku dobivaju pehare PK Novi Zagreb,
- prva tri natjecatelja (m/ž) u kategoriji i disciplini dobivaju medalje,
- prve tri štafete primaju pehare PK Novi Zagreb ...


    Propozicije    Lista prijava    1. dio    2. dio
10.-11.03.2018. - Ekipno A i B Prvenstvo Hrvatske - Rezultati

REZULTATI
Startne liste su dostupne 10 min prije početka

EKIPNI POREDAK

1. dio 10.3.2018. 9:00

Startna lista

A EKIPNO PRVENSTVO

50 slobodno Ž
50 slobodno M
400 slobodno Ž
400 slobodno M
100 prsno Ž
100 prsno M
100 leđno Ž
100 leđno M
200 mješovito Ž
200 mješovito M
4x200 slobodno Ž
4x200 slobodno M


B EKIPNO PRVENSTVO

50 slobodno Ž
50 slobodno M
400 slobodno Ž
400 slobodno M
100 prsno Ž
100 prsno M
100 leđno Ž
100 leđno M
200 mješovito Ž
200 mješovito M
4x200 slobodno Ž
4x200 slobodno M
2. dio 10.3.2018. 17:00

Startna lista

A EKIPNO PRVENSTVO

100 slobodno Ž
100 slobodno M
200 leđno Ž
200 leđno M
200 leptir Ž
200 leptir M
800 slobodno Ž
1500 slobodno M
4x100 mješovito Ž
4x100 mješovito M




B EKIPNO PRVENSTVO

100 slobodno Ž
100 slobodno M
200 leđno Ž
200 leđno M
200 leptir Ž
200 leptir M
800 slobodno Ž
1500 slobodno M
4x100 mješovito Ž
4x100 mješovito M
3. dio 11.3.2018. 10:00

Startna lista

A EKIPNO PRVENSTVO

200 slobodno Ž
200 slobodno M
200 prsno Ž
200 prsno M
100 leptir Ž
100 leptir M
400 mješovito Ž
400 mješovito M
4x100 slobodno Ž
4x100 slobodno M




B EKIPNO PRVENSTVO

200 slobodno Ž
200 slobodno M
200 prsno Ž
200 prsno M
100 leptir Ž
100 leptir M
400 mješovito Ž
400 mješovito M
4x100 slobodno Ž
4x100 slobodno M



10.-11.03.2018. - Ekipno A i B Prvenstvo Hrvatske

Zagrebački plivački savez je priređivač ovogodipnjeg

Ekipnog A i B Prvenstva Hrvatske

na bazenu Svetice.

1. dio: subota, 10.03.2018., 09:00
2. dio: subota, 10.03.2018., 17:00
3. dio: nedjelja, 11.03.2018., 10:00


    Lista prijava    1. dio    2. dio    3. dio
04.-04.03.2018. - Žabac 2018

HAPK Mladost na zatvorenom bazenu Sportskog parka Mladost, Jarunska 1, i ove godine (03.-04.03.2018.) organizira 11. plivački miting

Žabac 2018

za kadete i mlađe kadete. Ovo je ujedno i 5. HPS mini GRAND PRIX u sezoni 2017/2018.

Satnica natjecanja:
03.03.2017. (subota) rasplivavanje u 16.00 sati, početak natjecanja u 17.00 sati
04.03.2017. (nedjelja) rasplivavanje u 08.00 sati, početak natjecanja u 09.00 sati
04.03.2017. (nedjelja) rasplivavanje u 16.00 sati, početak natjecanja u 17.00 sati


    Lista prijava    1. dio    2. dio    3. dio
03.03.2018. - Plivaton Regije 1

Na 25m bazenu Poljud, u subotu 3. ožujka u 1200 održava se Plivaton Regije 1.

1. 100m mješovito Ž

2. 100m mješovito M

3. 50m leđno Ž

4. 50m leđno M

5. 50m prsno Ž

6. 50m prsno M

7. 50m slobodno Ž

8. 50m slobodno M

9. 50m leptir Ž

10. 50m leptir M

11. 100m slobodno Ž

12. 100m slobodno M

13. 4x50m slobodno Ž

14. 4x50m slobodno M


    Lista prijava    Zapisnik
24.02.2018. - Liga ŠI-ZD

Bazen Crnica, Šibenik.

7. kolo subota 24.02.2018. u 11:00 sati
25m slobodno
100m leđno
200m leptir

8. kolo subota 24.02.2018. u 16:00 sati
50m leptir
200m prsno
800m slobodno


    7. kolo    8. kolo
24.02.2018. - Proljetna liga - Rijeka

1. kolo

50m prsno
200m leđno
100m slobodno
200m leptir


    Zapisnik
24.02.2018. - ZG liga seniori-juniori (5. kolo)

ZG liga seniori-juniori će se održati na Bazenu SVETICE, Ulica Budak Divka 21, 50 metarski bazen sa 8 natjecateljskih pruga.

24.02.2018. (subota) rasplivavanje u 07.00, početak natjecanja u 8.00-11.00 sati 

400m mješovito
50m prsno
200m leptir
4x50m mješovito


    5. kolo
24.02.2018. - Liga Regije 4

U subotu 24.2.2018. na bazenu ŠRC Sisak na rasporedu je 3. i 4. kolo Lige Regije 4. 


    3. kolo    4. kolo
24.02.2018. - Otvorena ST Liga
U subotu 24. veljače na 25m zatvorenom bazenu ŠC Poljud održat će se 3. kolo Otvorene ST Lige za ml. kadete i početnike s početkom u 10:00h.

Otvorena ST Liga za ml. kadete i početnike

 

 M 2008. i ml. / Ž 2009. i ml.

M 2006.-2007. / Ž 2007.-2008.

1. kolo
2. prosinca 2017.

25m noge slobodno

 

25m leđno

50m leđno

50m prsno

100m prsno

100m slobodno

2. kolo
3. veljače 2018.

25m noge slobodno

 

25m slobodno

400m slobodno

50m leđno

50m prsno

100m mješovito

 3. kolo
24. veljače 2018.

25m noge slobodno

 

25m prsno

50m leptir

25m leptir

100m leđno

50m slobodno

Termini su podložni promjeni uz prethodnu obavijest


    1. kolo    2. kolo    3. kolo
17.-18.02.2018. - Regionalno prvenstvo početnici - Regija 3

Zagrebački plivački savez je priređivač natjecanja, koje će se održati na bazenu PVC Mladost, Jarunska 5 , 25 metarski bazen sa 8 natjecateljskih pruga, prema slijedećoj satnici:

17.02. 2018. (subota) rasplivavanje u 8.00 sati, početak natjecanja 8.30-12.00 sati
17.02. 2018. (subota) rasplivavaje u 17.00, početak natjecanja 17.30-21.00 sati
18.02.2018. (nedjelja) rasplivavanje u 10.00, početak natjecanja u 10.30-14.00 sati 

Program:

50m slobodno

 100m slobodno

 200m slobodno

100m mješovito

 50m leđno

 50m prsno

50m leptir

 100m prsno

 100m leđno

4x100m slobodno 

 4x50m mješovito 

 4x50m slobodno


    1. dio    2. dio    3. dio
10.-11.02.2018. - PRVENSTVO HRVATSKE ZA KADETE (25m)

PK Zadar je priređivač ovogodišnjeg

PRVENSTVA HRVATSKE ZA KADETE (25m)

1.dio: subota, 10.02.2018., 10:00 sati
2.dio: subota, 10.02.2018., 17:00 sati
3.dio: nedjelja, 11.02.2018., 10:00 sati
(zagrijavanje: 1 sat prije početka natjecanja)

Trening: petak, 09.02.2018. od 16.00 - 18.00 sati
Sastanak delegata: petak, 09.02.2018. u 17.00 sati



REZULTATI / RESULTS

Poredak / Ranking

10.2. 10:00h

Startna lista / Start list

400 slobodno M / freestyle M
400 slobodno Ž / freestyle W
100 prsno M / breaststroke M
100 prsno Ž / breaststroke W
200 leđno M / backstroke M
200 leđno Ž / backstroke W
200 mješovito M / ind. medley M
200 mješovito Ž / ind. medley W
4x100 slobodno M / freestyle M
4x100 slobodno Ž / freestyle W



10.2. 17:00h

Startna lista / Start list

100 slobodno M / freestyle M
100 slobodno Ž / freestyle W
200 leptir M / butterfly M
200 leptir Ž / butterfly W
200 prsno M / breaststroke M
200 prsno Ž / breaststroke W
800 slobodno M / freestyle M
800 slobodno Ž / freestyle W
4X100 mješovito MIX / medley MIX
11.2. 10:00h

Startna lista / Start list

200 slobodno M / freestyle M
200 slobodno Ž / freestyle W
100 leđno M / backstroke M
100 leđno Ž / backstroke W
100 leptir M / butterfly M
100 leptir Ž / butterfly W
400 mješovito M / ind. medley M
400 mješovito Ž / ind. medley W
4X100 mješovito M / medley M
4X100 mješovito Ž / medley W



    Lista prijava    1. dio    2. dio    3. dio
10.-11.02.2018. - Victoria-Primorje 2018.

Ovog vikenda na Bazenima Kantrida u Rijeci održati će se 10. Međunarodni plivački miting

Victoria-Primorje

koji je ujedno i treće natjecanje iz HEP HPS Grand Priix sustava natjecanja. Očekujemo više od 500 natjecatelja iz Velike Britanije, Italije, Slovenije, Bosne i Hercegovine i Hrvatske.

Miting se održava u dva dana kroz dva dijela i to u 09,00 sati kvalifikacijske te u 17,00 sati finalne utrke.

A finale pliva 10 najbržih po isplivanim vremenima – apsolutna kategorija,
B finale otvoreno je za nastup najbolji juniora i mlađih juniora dok je
C finale otvoreno samo za najbolje mlađe juniore.

Svečano otvaranje mitinga je u u subotu u 16,45 sati.



REZULTATI / RESULTS
Startne liste su dostupne 10 min prije početka / Start list 10 min before beginning

GP Poredak / GP Ranking

10.2. 09:00h kvalifikacije / heats

Startna lista / Start list

100 slobodno M / freestyle M
200 slobodno Ž / freestyle W
50 prsno M / breaststroke M
100 prsno Ž / breaststroke W
400 mješovito M / ind. medley M
100 leptir Ž / butterfly W
100 leđno M / backstroke M
50 leđno Ž / backstroke W
200 leptir M / butterfly M
200 mješovito Ž / ind. medley W
400 slobodno M / freestyle M
50 slobodno Ž / freestyle W
200 prsno M / breaststroke M
200 leđno Ž / backstroke W
50 leptir M / butterfly M
800 slobodno Ž / freestyle W



10.2. 17:00h finala / finals

Startna lista / Start list

100 slobodno M / freestyle M
200 slobodno Ž / freestyle W
50 prsno M / breaststroke M
100 prsno Ž / breaststroke W
400 mješovito M / ind. medley M
100 leptir Ž / butterfly W
100 leđno M / backstroke M
50 leđno Ž / backstroke W
200 leptir M / butterfly M
200 mješovito Ž / ind. medley W
400 slobodno M / freestyle M
50 slobodno Ž / freestyle W
200 prsno M / breaststroke M
200 leđno Ž / backstroke W
50 leptir M / butterfly M
800 slobodno Ž / freestyle W
11.2. 09:00h kvalifikacije / heats

Startna lista / Start list

100 slobodno Ž / freestyle W
200 slobodno M / freestyle M
50 prsno Ž / breaststroke W
100 prsno M / breaststroke M
400 mješovito Ž / ind. medley W
100 leptir M / butterfly M
100 leđno Ž / backstroke W
50 leđno M / backstroke M
200 leptir Ž / butterfly W
200 mješovito M / ind. medley M
400 slobodno Ž / freestyle W
50 slobodno M / freestyle M
200 prsno Ž / breaststroke W
200 leđno M / backstroke M
50 leptir Ž / butterfly W
1500 slobodno M / freestyle M



11.2. 17:00h finala / finals

Startna lista / Start list

100 slobodno Ž / freestyle W
200 slobodno M / freestyle M
50 prsno Ž / breaststroke W
100 prsno M / breaststroke M
400 mješovito Ž / ind. medley W
100 leptir M / butterfly M
100 leđno Ž / backstroke W
50 leđno M / backstroke M
200 leptir Ž / butterfly W
200 mješovito M / ind. medley M
400 slobodno Ž / freestyle W
50 slobodno M / freestyle M
200 prsno Ž / breaststroke W
200 leđno M / backstroke M
50 leptir Ž / butterfly W
1500 slobodno M / freestyle M



    Lista prijava    1. dan kvalifikacije    1. dan finala    2. dan kvalifikacije    2. dan finala
27.-28.01.2018. - Mlađe kadetsko i kadetsko regionalno prvenstvo Regije 1

Korčulanski plivački klub na 25m Gradskom bazenu Gojko Arneri u Korčuli priređuje:

Mlađe kadetsko i kadetsko regionalno prvenstvo Regije 1

1. dio
Subota 27.01.2018.
u 16:00 sati

2. dio
Nedjelja 28.01.2018.
09:00 sati

3. dio
Nedjelja 28.01.2018.
16:00 sati

4x50m slobodno Ž MLK

100m slobodno Ž

4x50m mješovito Ž MLK

4x50m slobodno M MLK

100m slobodno M

4x50m mješovito M MLK

400 slobodno Ž

200m leptir Ž

50m slobodno MLK Ž

400m slobodno M

200m leptir M

50m slobodno MLK M

100m prsno Ž

50m leđno Ž MLK

200m slobodno Ž

100m prsno M

50m leđno M MLK

200m slobodno M

200m leđno Ž

200m prsno Ž

50m prsno Ž MLK

200m leđno M

200m prsno M

50m prsno M MLK

200m mješovito Ž

100 mješovito Ž MLK

100m leptir Ž

200m mješovito M

100 mješovito M MLK

100m leptir M

50m leptir Ž MLK

4x100 mješovito mix KAD

100m leđno Ž

50m leptir M MLK

800m slobodno Ž KAD

100m leđno M

4x100m slobodno Ž

800m slobodno M KAD

400m mješovito ž

4x100m slobodno M

400m mješovito M

4x100m mješovito Ž KAD

4x100m mješovito M KAD


    Lista prijava    1. dio    2. dio    3. dio
27.-28.01.2018. - Regionalno prvenstvo za kadete, ml. kadete i početnike - Regija 2

1. DIO

2. DIO

3. DIO

400 slobodno m/ž KAD

100 slobodno m/ž KAD

200 slobodno m/ž KAD

400 slobodno m/ž MLK

100 slobodno m/ž MLK

50 slobodno m/ž  MLK

25 slobodno m/ž POČ

50 slobodno m/ž POČ

100 leđno m/ž KAD

100 prsno m/ž KAD

200 leptir m/ž KAD

100 leđno m/ž MLK

100 prsno m/ž MLK

100 leptir m/ž MLK

100 leptir m/ž KAD

25 prsno m/ž POČ

25 leđno m/ž POČ

200 mješovito m/ž MLK

200 leđno m/ž KAD

200 prsno m/ž KAD

400 mješovito m/ž KAD

50 leđno m/ž MLK

50 prsno m/ž MLK

4x50 mješovito m/ž MLK

50 leđno m/ž POČ

50 prsno m/ž POČ

4x100 mješovito m/ž KAD

200 mješovito m/ž KAD

800 slobodno m/ž KAD

 

50 leptir m/ž MLK

100 mješovito m/ž MLK

 

25 leptir m/ž POČ

100 mješovito m/ž POČ

 

4x100 slobodno m/ž KAD

4 x 100 mješovito mix KAD

 

4x100 slobodno m/ž MLK

4x100 mješovito m/ž MLK

 

4 x 25 mješovito m/ž POČ

4 x 50 slobodno m/ž POČ

 

 


    Lista prijava    1. dio    2. dio    3. dio
27.-28.01.2018. - Regionalno prvenstvo Hrvatske kadeti mlađi kadeti - Regija 3

Bazen UTRINA, 25 metarski bazen sa 10 pruga

27.01.2018. (subota ) rasplivavanje u 16.00, početak natjecanja u 16.45 sati-21.00 sati
28.01.2018.(nedjelja) rasplivavanje u 8.00 , početak natjecanja u 8.45sati-13.00 sati
28.01.2018.(nedjelja) rasplivavanje u 16.00, početak natjecanja u 16.45 sati-21.00 sati


    Lista prijava    1. dio    2. dio    3. dio
27.-28.01.2018. - Regionalno PH , Regija 4. kadeti, ml.kadeti i početnici

    Lista prijava    1. dio    2. dio    3. dio
27.01.2018. - ZG liga seniori-juniori (4. kolo)

ZG liga seniori-juniori (4. kolo) će se održati na Bazenu UTRINA, KOMBOLOVA 2, 50 metarski bazen sa 10 natjecateljskih pruga.

27.01.2018. (subota ) rasplivavanje u 07.00, početak natjecanja u 8.00-11.00 sati

1500m slobodno
200m prsno
50m leđno
4x50m slobodno


    Zapisnik
20.01.2018. - Liga ŠI-ZD

25 m zatvoreni bazen Višnjik

5. kolo subota 20.01.2018. 8:45
25m leđno
100m mješovito
100m leptir

6. kolo subota 20.01.2018. 15:00
50m prsno
200m slobodno


    5. kolo    6. kolo
13.-14.01.2018. - Medo - HPS mini Grand Prix

PK Medveščak je organizator 7. plivačkog natjecanja

MEDO - HPS mini Grand Prix

Natjecanje se održava na bazenu Jelkovec, Ulica Vladimira Stahuljka 5, Sesvete.

Program:

1. DIO
13.01.2018. u 16:00
rasplivavanje od 15:00

 

2. DIO
14.01.2018. u 09:00
rasplivavanje od 08:00

 

3. DIO
14.01.2018. u 16:00
rasplivavanje od 15:00

 

200m prsno Ž

100m slobodno Ž

200m leptir Ž

200m prsno M

100m slobodno M

200m leptir M

400m slobodno Ž

100m leptir Ž

100m prsno Ž

400m slobodno M

100m leptir M

100m prsno M

100m leđno Ž

200m leđno Ž

800m slobodno Ž

100m leđno M

200m leđno M

800m slobodno M

200m mješovito Ž

400m mješovito Ž

 

200m mješovito M

400m mješovito M

 


    Lista prijava    1. dio    2. dio    3. dio
Official Sponsor of the
Croatian Swimming Federation





TRAŽILICA
tekst za traženje

© hrvatski plivački savez, webmaster@hrvatski-plivacki-savez.hr