Home
Plivači
Rezultati
Dokumenti
Kalendar
Reprezentacija
Razno
Linkovi

HRVATSKI PLIVAČKI SAVEZ
Jurja Haulika 6
10000 Zagreb - Hrvatska
tel. +385 (0)1 301 2338
tel. +385 (0)1 301 2339
fax. +385 (0)1 301 2337
hps01@globalnet.hr

OIB 25406717378
IBAN HR91 2360 0001 1015 72733

Official Sponsor of the
Croatian Swimming Federation

Arena
HEP
JANAF
Kvalificirani za PH
FINA LEN Omega timing HADA

Vijesti
20.-25.08.2019. - Svjetsko juniorsko prvenstvo, Budimpešta (HUN)

Na Svjetskom juniorskom prvenstvu u Budimpešti nastupiti će:

  1.  Ana Blažević (100m prsno, 200m prsno)
  2.  Lorena Jerebić (100m leđno, 50m leptir, 100m leptir)
  3.  Ana Herceg (50m slobodno, 100m slobodno, 200m slobodno, 400m slobodno, 100m leđno, 200m leđno)
  4.  Iva Marta Dujanić (400m slobodno, 800m slobodno, 1500m slobodno,200m mješovito, 400m mješovito)
  5.  Dora Komić (50m leptir, 100m leptir)
  6.  Meri Mataja (50m prsno, 100m prsno)
  7.  Klara Bošnjak (800m slobodno, 1500m slobodno)
  8.  Franko Grgić (800m slobodno, 1500m slobodno)

Trenerski kadar su:

  1.  Iva Pavelić
  2.  Dalibor Krebelj
  3.  Mate Ružić

    Stranice prvenstva    Rezultati
29.07.2019.-01.08.2019. - PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE

Organizator

Hrvatski plivački savez

Priređivač

Zagrebački plivački savez

Mjesto održavanja  

Plivalište na Savi, 50m

Mjerenje vremena

Elektronsko, Omega

 

 

Satnica

29.07.

30.07.

31.07.

01.08.

Kvalifikacije 900 
Finala 1730

Kvalifikacije 900 
Finala 1730

Kvalifikacije 900 
Finala 1730

Kvalifikacije 900 
Finala 1730

Zagrijavanje 1.5h prije početka svakog dijela



REZULTATI NATJECANJA
Startne liste su dostupne 10min prije početka

LISTA USPJEŠNOSTI KLUBOVA

1. dan kvalifikacije 9:00h

Startna lista

50 leptir Ž
50 leptir M
200 slobodno Ž
200 slobodno M
200 mješovito Ž
200 mješovito M
800 slobodno Ž
1500 slobodno M
4x100m mješovito MIX





1. dan finala 17:30h

Startna lista

50 leptir Ž
50 leptir M
200 slobodno Ž
200 slobodno M
800 slobodno Ž
1500 slobodno M
200 mješovito Ž
200 mješovito M
4x100m mješovito MIX
2. dan kvalifikacije 9:00h

Startna lista

50 slobodno Ž
50 slobodno M
50 prsno Ž
50 prsno M
200 leđno Ž
200 leđno M
100 leptir Ž
100 leptir M
400 mješovito Ž
400 mješovito M
4x200 slobodno Ž
4x200 slobodno M


2. dan finala 17:30h

Startna lista

50 slobodno Ž
50 slobodno M
50 prsno Ž
50 prsno M
200 leđno Ž
200 leđno M
100 leptir Ž
100 leptir M
400 mješovito Ž
400 mješovito M
4x200 slobodno Ž
4x200 slobodno M
3. dan kvalifikacije 9:00h

Startna lista

50 leđno Ž
50 leđno M
200 leptir Ž
200 leptir M
100 prsno Ž
100 prsno M
4x100 slobodno Ž
4x100 slobodno M
1500 slobodno Ž
800 slobodno M




3. dan finala 17:30h

Startna lista

50 leđno Ž
50 leđno M
200 leptir Ž
200 leptir M
100 prsno Ž
100 prsno M
1500 slobodno Ž
800 slobodno M
4x100 slobodno Ž
4x100 slobodno M
4. dan kvalifikacije 9:00h

Startna lista

4x100 slobodno MIX
400 slobodno Ž
400 slobodno M
100 leđno Ž
100 leđno M
200 prsno Ž
200 prsno M
100 slobodno Ž
100 slobodno M
4x100m mješovito Ž
4x100m mješovito M



4. dan finala 17:30h

Startna lista

4x100 slobodno MIX
400 slobodno Ž
400 slobodno M
100 leđno Ž
100 leđno M
200 prsno Ž
200 prsno M
100 slobodno Ž
100 slobodno M
4x100m mješovito Ž
4x100m mješovito M

    Lista prijava    1K    1F    2K    2F    3K    3F    4K    4F
25.07.2019. - 16. sjednica IO HPS-a

Na 16. sjednici IO HPS-a održanoj u Zagrebu donešene su odluke i pravilnici važni za daljnji razvoj plivačkog sporta u Hrvatskoj.

  • Jednoglasnom odlukom, na mandat od četiri godine, za direktora reprezentacije izabran je prof. dr. sc. Goran Leko, a za izbornicu reprezentacije doc. dr. sc. Klara Šiljeg.

  • Izvršni odbor Hrvatskog plivačkog saveza izglasao je Pravilnik o radu Natjecateljske komisije HPS-a koji stupa na snagu odmah. Za članove Natjecateljske komisije HPS-a imenovani su: Igor Juzbašić (predsjednik), Boris Traljić, Miloš Milošević, Srećko Sever i Dejan Rukljač.

  • Izvršni odbor HPS-a također je izglasao i Pravilnik o radu Komisije za sportsku medicinu i znanost HPS-a koji stupa na snagu odmah. Za članove komisije imenovani su: Josip Aralica (predsjednik), Josip Varvodić i Petar Matić.

  • Izvršni odbor HPS-a imenovao je još dva člana, Emila Mikeca i Ivanu Rukavinu, u već postojeću Sudačku komisiju čija je predsjednica Marija Pamuković, a ostali već imenovani članovi su: Edita Prosen, Dominka Juzbašić, Filip Erceg, Sarah MatešaIvana KaliternaMarina Gržinić-Burić.

Ovo su prva dva usvojena pravilnika od ostalih koji su u izradi.


21.-28.07.2019. - Svjetsko prvenstvo u plivanju, Gwangju (KOR)

Hrvatska plivačka reprezentacija putuje na Svjetsko prvenstvo u plivanju koje se održava u J.Koreji u Gwangju.

Hrvatsku će predstavljati:

  1.  Anton Lončar MZ
  2.  Bruno Blašković PP
  3.  Nikola Obrovac MDZ
  4.  Nikola Miljenić MDZ
  5.  Filip Zelić MZ
  6.  Kristofer Rogić DZ
  7.  Ognjen Marić PCO
  8.  Matea Sumajstorčić MZ
  9.  Ana Herceg PCO
  10.  Ema Rajić DZ


i trenerski kadar:

  1.  Lovrenco Franičević
  2.  Domagoj Zajec
  3.  Miloš Milošević

    Rezultati    Fina TV
20.07.2019. - EYOF, Baku (AZE)

23. srpnja 2019. Franko Grgić osvojio zlato i na 1500m slobodno

Drugu zlatnu medalju Franko je osvojio i u "svojoj" disciplini, 1500m slobodno. 15:04.75 je ujedno i novi rekord EYOF-a.

Čestitamo!


22. srpnja 2019. Franko Grgić zlatni na 400m slobodno

Jadranaš Franko Grgić osvojio je zlatnu medalju na 400m slobodno s rezultatom 3:52.10 što je novi juniorski i mlađejuniorski rekord Hrvatske. Rekord EYOF-a mu je pobjegao za 12 stotinki.

Čestitamo Franku i treneru Mati Ružiću!

 

 

20. srpnja 2019.

Glavni grad Azerbajdžana, Baku, je domaćin ljetnog EYOF-a na kojem ce nastupiti preko 3500 sportaša u 10 sportova.

Hrvatsko plivanje će predstavljati dvoje naših najboljih mlađih juniora, plivač Jadrana Franko Grgić i plivačica Medveščaka Klara Bošnjak u pratnji trenera Mate Ruzića.

Plivačka natjecanja se održavaju od 22. - 26. srpnja.


    Rezultati
Official Sponsor of the
Croatian Swimming Federation





TRAŽILICA
tekst za traženje

© hrvatski plivački savez, webmaster@hrvatski-plivacki-savez.hr