Home
Plivači
Rezultati
Dokumenti
Kalendar
Reprezentacija
Razno
Linkovi

HRVATSKI PLIVAČKI SAVEZ
Trg Kreše Čosića 11
10000 Zagreb - Hrvatska
tel. +385 (0)1 301 2338
tel. +385 (0)1 301 2339
fax. +385 (0)1 301 2337
hps01@globalnet.hr

Official Sponsor of the
Croatian Swimming Federation

Arena
Kvalificirani za PH
Via Tours
FINA LEN Omega timing HADA

Vijesti
13.-14.02.2016. - "Victoria - Primorje" - HPS Grand prix

13. i 14. veljače na Bazenima Kantrida održati će se  8. Međunarodni plivački miting "Victoria - Primorje", koji će ujedno biti i treće natjecanje iz sustava HPS Grand prix natjecanja. Prijavljeno je 508 natjecatelja iz 45 klubova iz deset zemalja (Italije, Slovenije, Slovačke, Mađarske, Bjelorusije, Moldavije, Velike Britanije, Bosne i Hercegovine, UAE i  Hrvatske).

Jutarnje kvalifikacije u subotu i nedjelju počinju u 09,00 sati. Finalne utrke za kategorije mlađih juniora, juniora i apsolutne kategorije na rasporedu su od 17,00 sati. Rasplivavanja su sat vremena ranije. Svečanost otvorenja mitinga biti će u subotu u 16,45 sati. 



REZULTATI / RESULTS
Startne liste su dostupne 10 min prije početka / Start list 10 min before beginning

GP Poredak / GP Ranking

13.2. 09:00h kvalifikacije / heats

Startna lista / Start list

100 slobodno M / freestyle M
200 slobodno Ž / freestyle W
50 prsno M / breaststroke M
100 prsno Ž / breaststroke W
400 mješovito M / ind. medley M
100 leptir Ž / butterfly W
100 leđno M / backstroke M
50 leđno Ž / backstroke W
200 leptir M / butterfly M
200 mješovito Ž / ind. medley W
400 slobodno M / freestyle M
50 slobodno Ž / freestyle W
200 prsno M / breaststroke M
200 leđno Ž / backstroke W
50 leptir M / butterfly M
800 slobodno Ž / freestyle W



13.2. 17:00h finala / finals

Startna lista / Start list

100 slobodno M / freestyle M
200 slobodno Ž / freestyle W
50 prsno M / breaststroke M
100 prsno Ž / breaststroke W
400 mješovito M / ind. medley M
100 leptir Ž / butterfly W
100 leđno M / backstroke M
50 leđno Ž / backstroke W
200 leptir M / butterfly M
200 mješovito Ž / ind. medley W
400 slobodno M / freestyle M
50 slobodno Ž / freestyle W
200 prsno M / breaststroke M
200 leđno Ž / backstroke W
50 leptir M / butterfly M
800 slobodno Ž / freestyle W
14.2. 09:00h kvalifikacije / heats

Startna lista / Start list

100 slobodno Ž / freestyle W
200 slobodno M / freestyle M
50 prsno Ž / breaststroke W
100 prsno M / breaststroke M
400 mješovito Ž / ind. medley W
100 leptir M / butterfly M
100 leđno Ž / backstroke W
50 leđno M / backstroke M
200 leptir Ž / butterfly W
200 mješovito M / ind. medley M
400 slobodno Ž / freestyle W
50 slobodno M / freestyle M
200 prsno Ž / breaststroke W
200 leđno M / backstroke M
50 leptir Ž / butterfly W
1500 slobodno M / freestyle M



14.2. 17:00h finala / finals

Startna lista / Start list

100 slobodno Ž / freestyle W
200 slobodno M / freestyle M
50 prsno Ž / breaststroke W
100 prsno M / breaststroke M
400 mješovito Ž / ind. medley W
100 leptir M / butterfly M
100 leđno Ž / backstroke W
50 leđno M / backstroke M
200 leptir Ž / butterfly W
200 mješovito M / ind. medley M
400 slobodno Ž / freestyle W
50 slobodno M / freestyle M
200 prsno Ž / breaststroke W
200 leđno M / backstroke M
50 leptir Ž / butterfly W
1500 slobodno M / freestyle M



    Lista prijava
13.-13.02.2016. - Žabac 2016.

9. plivački miting "ŽABAC 2016" održava se 13. veljače 2016. na zatvorenom bazenu SP Mladost, Jarunska 5, Zagreb, 50m, 10 pruga

 1. DIO Subota 13.02.2016., u 09:00

Rasplivavanje u 08:00

2. DIO Subota 13.02.2016., u 16:30

Rasplivavanje u 16:00

800mSlobodno Ž 

800mSlobodno M 

100m Slobodno M

100m Slobodno Ž

200m Slobodno Ž

200m Slobodno M

400m mješovito M 

400m mješovito Ž 

100m prsno Ž

100m prsno M

100m leđno M

100m leđno Ž

100m leptir Ž

100m leptir M

200m leptir M

200m leptir Ž

200m mješovito Ž

200m mješovito M

400m slobodno M 

400m slobodno Ž 

200m leđno Ž

200m leđno M

200m prsno M

200m prsno Ž


    Lista prijava    1. dio    2. dio
13.02.2016. - Otvorena ST Liga

Na 25m bazenu Poljud, u subotu 13. veljače u 1330 je na programu 2. kolo Otvorene ST Lige za mlađe kadete i početnike.

Otvorena ST liga - jesen 2015.

Program 1. kola (25m) 19.12.2015.

Program 2. kola (50m) 30.1.2016.

50m prsno
100m slobodno
200m leptir
200m mješovito
200m prsno
100m leđno
400m slobodno
50m leptir

50m leđno
200m slobodno
100m leptir
100m prsno
200m leđno
400m mješovito
50m slobodno

Termini su podložni promjeni uz prethodnu obavijest

 

Otvorena ST liga za mlađe kadete i početnike - jesen 2015.

 

M 2006. i ml. / Ž 2007. i ml.

M 2004. i 2005. / Ž 2006.

1. kolo
05.12.2015.

25m noge slobodno

 

25m leđno

50m leđno

50m prsno

100m prsno

100m slobodno

2. kolo
13.02.2016.
 

25m noge slobodno

 

25m slobodno

400m slobodno

50m leđno

50m prsno

100m mješovito

 

25m noge slobodno

 

25m prsno

50m leptir

25m leptir

100m leđno

50m slobodno

Termini su podložni promjeni uz prethodnu obavijest


    1. MLK    1. kolo    2. kolo    2. MLK
04.02.2016. - Regionalno Prvenstvo Hrvatske - Regija 1

U petak, subotu i nedjelju na 50m bazenu ŠC Poljud održava se Regionalno Prvenstvo Hrvatske - Regija 1. Natjecanje se odvija u 6 dijelova.

Program natjecanja:

I dio

II dio

III dio

50m prsno
100m slobodno
400m mješovito
4x100m mješovito

50m slobodno
200m prsno
800m slobodno

200m leptir
200m mješovito
100m leđno
4x200m slobodno

IV dio

V dio

VI dio

200m slobodno
100m prsno
200m leđno
4x50m slobodno

50m leptir
4x50m mješovito
1500m slobodno

50m leđno
400m slobodno
100m leptir
4x100m slobodno

Satnica natjecanja:

05.02.2016. 11:00h - 1. dio
05.02.2016. 18:00h - 2. dio
06.02.2016. 09:00h - 3. dio

06.02.2016. 17:00h - 4. dio
07.02.2016. 09:00h - 5. dio
07.02.2016. 16:00h - 6. dio


    Lista prijava    1. dio    2. dio    3. dio    4. dio    5. dio    6. dio
04.02.2016. - Regionalno Prvenstvo Hrvatske - Regija 2

U subotu 06.02. i nedjelju 07.02.2016. godine na Bazenima Kantrida održati će se Regionalno prvenstvo kroz tri dijela natjecanja:

Satnica

 1. dio subota ujutro: rasplivavanje u 08,00, natjecanje u 09,00 sati
 2. dio subota popodne: rasplivavanje u 15,30 sati, natjecanje u 16,15 sati
 3. dio nedjelja ujutro: rasplivavanje u 09,00 sati, natjecanje u 10,00 sati

Sastanak
delegata

 06.02.2016. 08:30 sati kod zapisničkog stola

 


    Lista prijava    1. dio    2. dio    3. dio
Official Sponsor of the
Croatian Swimming Federation





TRAŽILICA
tekst za traženje
Saiz of Mesa Breaks Women’s 200 Back Record on Final Day of RMACs

Missouri S&T’s Chavez Breaks 200 Breast GLVC Record

Michaela Nolte Destroys 100 Breaststroke Record In ODAC Prelims

Great Lakes Valley Championships Day 3 Finals

Emily Hyde Clocks NCAA A Cut in NESCAC Prelim Action


© hrvatski plivački savez, webmaster@hrvatski-plivacki-savez.hr