Home
Plivači
Rezultati
Dokumenti
Kalendar
Reprezentacija
Razno
Linkovi

HRVATSKI PLIVAČKI SAVEZ
Trg Kreše Čosića 11
10000 Zagreb - Hrvatska
tel. +385 (0)1 301 2338
tel. +385 (0)1 301 2339
fax. +385 (0)1 301 2337
hps01@globalnet.hr

Official Sponsor of the
Croatian Swimming Federation

Arena
Kvalificirani za PH
Via Tours
FINA LEN Omega timing HADA

Vijesti
24.-27.07.2014. - PRVENSTVO HRVATSKE i PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE


    Lista prijava    LIVE
19.-20.07.2014. - Mlađe kadetsko regionalno prvenstvo Regije 1

U Splitu na 50m bazenu ŠC Poljud se održava Mlađe kadetsko regionalno prvenstvo Regije 1.

Termini:
1. dio 19. srpnja 1130
2. dio 19. srpnja 1800
3. dio 20. srpnja 1030 

Program:

1. DIO
2. DIO
3. DIO

1.   400m slobodno Ž

9.   100m slobodno Ž

17. 50m slobodno Ž

2.   400m slobodno M

10. 100m slobodno M

18. 50m slobodno M

3.   100m prsno Ž

11. 50m leđno Ž

19. 100m leđno Ž

4.   100m prsno M

12. 50m leđno M

20. 100m leđno M

5.   50m leptir Ž

13. 200m mješovito Ž

21. 50m prsno Ž

6.   50m leptir M

14. 200m mješovito M

22. 50m prsno M

7.   4x100m slobodno Ž

15. 4x50m slobodno Ž

23. 100m leptir Ž

8.   4x100m slobodno M

16. 4x50m slobodno M

24. 100m leptir M

 

 

25. 4x50m mješovito Ž

 

 

26. 4x50m mješovito M


    Lista prijava    1. dio    2. dio    3. dio
13.07.2014. - Arena Europsko juniorsko prvenstvo, Dordrecht (NED)

Arena Europsko juniorsko prvenstvo ove godine se održava u Dordrechtu (Nizozemska) od 09. – 13.07.2014.

Hrvatsku će na ovom natjecanju predstavljati 9 plivača:

Sven Arnar Saemundsson
Kristian Komlenić
Luka Bobanac
Petar Krešimir Marasović
Ante Lučev
Jerko Artuković
Lovro Draginić
Ema Šarar
Magdalena Radina

Natjecanje možete pratiti LIVE.


    Stranice natjecanja    LIVE
12.07.2014. - MITING PK PULA

Plivalište Mornar Pula, 12. srpnja 2014.

Datum:             12.07.2014.
Bazen:             50 metara – 5 staza
Vrijeme:           09,00 rasplivavanje              10,00 – natjecanje

Kategorije:         GRUPA A    (rođeni 2003. – 2004. M/Ž)
                          GRUBA B    (rođeni 2005. i ml.M/Ž)

Program:      50 leptir (GRUPA A)

                    50 slobodno (GRUPA B)

                    50 slobodno (GRUPA A)

                    50 leđno (GRUPA B)

                    50 leđno (GRUPA A)

                    50 prsno (GRUPA B)

                    50 prsno (GRUPA A)

                    4 x 50 slobodno (GRUPA A i B)

                    4 x 50 slobodno (mješovita štafeta roditelji,treneri,djeca 2 2)

 


    Zapisnik
12.07.2014. - ZG Liga kadeti i ml.kadeti (3.kolo)

50 metarski bazen sa 8 pruga, ZG LIGA kadeti i ml.kadeti (3.kolo)
12.07.2014.(subota) rasplivavanje u 8.00, početak natjecanja u 8.30 sati-11.00 sati
12.07.2014.(subota) rasplivavanje u 14.00, početak natjecanja u 14.30 sati-17.00 sati

PRIREĐIVAČ PK DUBRAVA

PROGRAM 1         PROGRAM 2
400 slobodno       400 mješovito
200 leđno         200 slobodno
100 slobodno       100 leđno
200 leptir         200 prsno
200 mješovito      100 leptir
100 prsno     

Mlađi kadeti plivaju slijedeće discipline:

Program 1
200 leptir
200 leđno

Program 2
200 prsno
400 mješovito


    1. dio    2. dio
Official Sponsor of the
Croatian Swimming Federation







ULAZNICE ZA PRVENSTVO
HRVATSKE


Procedura:
• ispunite kontakt podatke
• ispunite narudžbu
• pošaljite narudžbu
• očekujte odgovor sa dodatnim uputama (plaćanje i preuzimanje karata)
VAŠI KONTAKT PODACI

Ime:
Prezime:
E-mail:
Telefon:

VAŠA NARUDŽBA

kval.
(15kn)
finala
(20kn)
Dan 1
Dan 2
Dan 3
Dan 4
Komplet
(100kn)


TRAŽILICA
tekst za traženje
Emily Niles, Jacob Struckmeyer Win Distance Titles In Clovis

Breeja Larson Wins 200 Breast At Shenandoah Sectionals

Ohio State Wins Eight Of Nine Events On Night Three Of Oxford Sectionals

5 Things Every Swimmer Does During Taper

Team Wales Looking To Reach Team USA's "Call Me Maybe" Popularity With "King Of My Castle" Video


© hrvatski plivački savez, webmaster@hrvatski-plivacki-savez.hr